Skocz do zawartości

Zarabianie pieniędzy


filip11

Rekomendowane odpowiedzi

reklama online***************

http://www.VSOnline.pl/

Takiej gry jeszcze nie było, na pozór nieciekawa i mało okazale wyglądająca gierka... nic bardziej mylnego! VS Online to zaawansowana aplikacja, która nie oderwie Cię do ekranu monitora przez długie godziny! Dlaczego? Otóż jej największym plusem jest to iż grając w grę możemy zarobić prawdziwe pieniądze, zmagając się z innymi użytkownikami online!

Uwierzcie mi emocje podczas każdej rozgrywki są ogromne, mimo iż stawka to np. 40 groszy :)

Zasady gry są bardzo proste:
Prowadząc bolid formuły 1 musimy omijać opony, używając strzałek w lewo i prawo.
Jeśli wygrasz ze swoim przeciwnikiem otrzymujesz 10% jego kasy. Jeśli przegrasz tracisz 10% ze swojego konta w grze.

VS Online posiada wbudowany czat oraz listę dostępnych użytkowników. Zarobione pieniądze z gry są wypłacane przelewem na konto bankowe lub pocztą polską. Możliwa jest także zamiana zarobionych pieniędzy w grze na zdrapki do telefonów (prepaid). Więcej informacji znajdziecie po uruchomieniu gry. Powodzenia!

Polecam, zacznij już teraz http://www.VSOnline.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak tak tak już dwie osoby z forum wpłaciły na to i zaczęły grać. Straciły wszystko w 10min :twisted:

PS: w dodatku takie zyski powinny być opodatkowane. Od każdego zwycięstwa ileś tam %. A tego już nie napisali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

1.wejdź na stronę http://bux.to/?r=papallol4.
Wcićnij w wprawym górnym rogu"register"

* * Username: Login, Nick, minimum 3 do 15 znaków, bez znaków specjalnych.
* * Password: Hasło, minimum 6 znaków.
* * Confirm Password: Potwierdź hasło
* * Email Address: Adres e-mail
* * Confirm Email Address: Potwierdz adres e-mail
* * Alert Pay E-mail Address For Payments: Adres e-mail AlertPay do wypłat
* * Address: Adres zamieszkamia
* * City: Miasto
* * State/Province: Województwo
* * Zip: Kod pocztowy
* * Your Country: Poland
* * Referrer: papallol4
* * Terms of Service: Zaznaczamy tą opcje ( I Accept Terms Of Service )
3. Na e-maila dostaniesz wiadomość od Bux.to z loginem i hasłem zaloguj się i zarabiaj.

Logujemy się do naszego panelu. Klikamy na Login i wpisujemy login i hasło, po zalogowaniu mamy dostępne zakładki.

* Surf Ads - Tutaj wyświetlają się nasze płatne linki. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na reklamowaną stronę. Pojawi się nam tabelka odliczająca 30 sekund. Po upływie tego czasu link zostaje zaliczony. Następnie odświeżamy zakładkę Surf Ads i powinniśmy zobaczyć przekreślony link, który przed chwilą kliknęliśmy. Powtarzamy to teraz z wszystkimi. Gdy wyklikamy wszystko musimy odczekać ok. 24h aby pojawiły się nowe.

* My Stats - Tutaj możemy obejrzeć nasze osobiste statystyki, historię, swój profil, przeczytać newsy.

* Cashout/Convert - Tutaj możemy wypłacić pieniądze lub wykupić reklame.

* My History - Tutaj możesz zobaczyć wszystkie zrealizowane wypłaty jak i oczekujące wypłaty.

* My Profile - Tutaj możesz zmienić swoje dane, adres mail.

* Referrals for you - Tutaj jest możliwość wykupienia pakietu poleconych.

* Upgrade - Tutaj możemy wykupić premiowane członkostwo.

* Messenger - Komunikator online Bux.to .

* How - Zasady działania Bux.to .

* FAQ - Najczęściej zadawane pytania w Bux.to .

* Advertise - Tutaj możesz się zareklamować w Bux.to .

* Contact - Kontakt z administratorem Bux.to .

* Logout - Wyloguj się.
Dobry sposób na zarabianie pieniążków w sieci....
Miłego klikania :grin: :mrgreen: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, nie widziałem tutaj jeszcze tematu o tej stronie więc postanowiłem taki napisać.
Lockerz.com jest to strona na której możemy zdobywać punkty i wymieniać je na nagrody.
W jednym dniu można zarobić 4 pkt. Dwa logując się na strone, i dwa odpowiadając na pytanie na tej stronie. Żeby zarejestrować się na tej stronie trzeba mieć zaproszenie. Jak już jest się użytkownikiem tej strony i zaprosi się 20 osób to wtedy dostaje się darmowy T-shirt i punkty dzienne zostają podwajane(czyli można 8 pkt dziennie wtedy) Od jutra będzie dostępna wysyłka do Polski. Nagród jest naprawdę dużo a wcale tak dużo pkt na nie nie trzeba.
Jakby ktoś chciał żebym wysłał mu zaproszenie to niech wyśle adres swojego e-maila na PM. Widziałem już filmiki na youtube i zdjęcie na internecie i naprawdę wysyłają. Ja mam 181 pkt i jak będę miał 200 to zamawiam PSP. :)
Na początku po zarejestrowaniu jest gra w której można zdobyć nawet 40 pkt. Gra polega na łapaniu pkt.
I podobno od jutra mają być dodane nowe sposoby na zdobycie pkt(oglądanie filmików, słuchanie muzyki itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie zostanie zamknięty niedługo, ale ja też się w to bawie i nic nie trace.
W necie nie widziałem żadnej negatywnej opinii o tej stronie, jutro zobaczymy co będą jeszcze oferować.
Ja również moge rozesłać zapki ;)
firawerkoman klikasz na daililes na dole po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ja chce spróbować bo jak pisałem - nic nie trace.

Lockerz.com jest prawdziwą firmą finansowaną przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Mamy więc Stu procentową gwarancję na otrzymanie wybranych nagród.

A to dowody:

Oficjalny profil na Facebook http://www.facebook.com/pages/LOCKERZ/8097...ewas=0&so=0

Lockerz na Youtube http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f


Więc jak coś.. to z chęcią roześle zaproszenia! Tylko podajcie maile na pw


Dla niedowiarków, co uważają że lockerz to oszuści, mam zdjęcia nagród które przysłali już do Polski:
2jfkr3l.jpg xbox 360 ;)
Napis na kartce "HID" to nick gościa z jednego forum, żeby było wiadomo, że to jego zdjęcie a nie jakieś z neta.
sdc10672.jpg Odtwarzacz DVD
Tu dokładnie widać, że przesyłka jest do kogoś z Polski.

p1070765.jpg
Kamera HD
d9d8c5c611.jpg
iPod Nano
...
A to tylko mała garstka nagród które przyleciały do Polski, podałem kilka tych najbardziej cennych i ciekawych, wszystkie zdjęcia pochodzą z wiarygodnego źródła - Polskie forum o lockerz.
Mam nadzieje że kilka osób przekonałem co do realności tej strony ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A więc tak pomyślałem, bo niektórzy nowi się żalili że mają małe stuffy bo brak kasy.
No cóż dam Wam parę pomysłów od siebie jak można zarobić niezłe pieniądze przez cały rok.

Moje pomysły które wprowadziłem razem z rodzicami :D


- Ucze się źle więc powiedziałem że nie ma niczego co mnie motywuje do nauki i rodzice wymyślili że będą mi tam troche płacić za ocenki no więc już to jest jakieś parę zł :]

- Sprzątanie co niedziele swojego pokoju lub domu

- Kieszonkowe

- Dostaje również codziennie takie 2-5zł do sklepu czyli czipsy cola itp.

- Wyciągam troszkę więcej kasy od rodziców jak gdzieś wychodzę do mc'donalda albo kina

- Jak robię zakupy, reszta moja :D


Teraz kilka opcji internetowych


- www.lockerz.com - szanse może i są małe na wygranie jakiejkolwiek nagrody ale zawsze można spróbować a jak już wygramy np. psp to sprzedać

- www.box.to - klikanie w reklamy - 0% SCAM - kuzyn testował

- www.novem.pl - zarabianie przez swoją własną strone internetową - wydaje mi się że to scam


Inne

- Rozdawanie ulotek

- Pomaganie sąsiadom np. wyprowadzić psa czy coś - szczególnie jak to jakaś starsza pani

- Składanie długopisów - rzecz śmieszna ale słyszałem że można torchę na tym kaski dostać hehe

Jeżeli już dostajemy pieniądze to żeby cała kasa nie poszła na fajery zróbcie sobie skarbonkę. Może ona być ze zwykłego słoika i tam odkładacie przez cały rok jakieś grosze.

Aktualnie korzystam z sposobów z rodzicami i sam na tym ciągnę ok 500 zł miesięcznie.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły wpisujcie się niżej :]

[Pomysły oczywiście nie są moje tylko je znalazłem w internecie i parę podpowiedział mi kuzyn i widzicie jakoś kasę cisnę :D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym wydaję się, że 120zł na fajerwerki to dużo ale wystarczy miesięczne 10zł(30gr dziennie) i mamy upragnioną kasę.

A teraz sposoby na zbieranie kasy:

*sprzedaż butelek(przez zimę dziadek zbiera ok. 200butelek drugi dziadek też da z 25 co jakiś czas) powiedzmy 100butelek po piwie macie to 100*0,40zł=40zł w innych sklepach po 35gr ale też wtedy macie 35zł,
*sprzedaż puszek też trochę grosza wpadnie,
*allegro sprzedaż rzeczy których nie używacie itp.(ja mam miesięcznie z 100zł bo tata ma części samochodowe jakieś stare trochę odnawiam i sprzedaję),
*allegro szukanie okazji kup coś tanio sprzedaj drogo,

Pomysły ze zbieraniem butelek i puszek nie dość, że dają kasę to jeszcze pomagają przyrodzie ekologia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcja imigshacka 8 dolarów miesięcznie ja ide do piwnicy do pralni i biore drobne które mama wyjmuje przed praniem. biore drobne z tv ostatnie dostałem 150 butelek od brata ciotecznego i miałem z tego ok 35 zł

i w miesiąc zbieram 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie przez puszki bo mam znajomych tak to wywalają puszki a tak to do worka i dają mi mam już 11 worków puszek pogniecionych w tym roku nie sprzedałem będzie na następny jak uzbieram z 20 to sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa..nigdy nie beda mi placic za oceny czy za sprzatanie...zreszta slusznie
uczysz sie dla siebie a pomagac rodzicom powinno sie bez interesownie
ja odkladam drobne,z urodzi itd i sie zbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czasie grudnia dostaje z roznych okazji od rodzicow i dziadkow 400 zł , w tym kase ze swiat , wiec jezeli chcem moge to na fajerwerki wydac . W tym roku nie moglem tego wydac bo potrzebowalem na telefon . Ale i tak 120 uzbieralem i bylo milo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz widzicie po co jest ten temat? Pomysł + Pomysł + Pomysłów 100 = upragiona kasa
Teraz średnio policzcie ile z tych wszystkich możliwych dla Was rzeczy które to wszyscy wymieniają możecie zarobić? No własnie!
Dawac wiecej pomyslow !!!

ps pare dni po sylwku juz mam 120zl na fajerwerki xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma sie trochę więcej lat albo krótko mówiac jest sie pełnoletnim (choć słyszałem, ze mozna jakoś ze zgoda rodziców pracować itp. ) to np. w wakacje dorywcza praca przy zbieraniu czegoś czy chociazby w McDonalds xD "A może frytki do tego?" xp Mozna na tym nawet nawet zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w minione wakacje zarobiłem 3400zł. Pracowałem na dużym ośrodku wypoczynkowym. Wypożyczałem sprzęt wodny + spływy kajakowe jako przewodnik + obsługa strzelnicy. Zapierdzielałem od 10 do 18. Ale jak po 2 miesiącach dostałem kasę do ręki to gębą cała szczęśliwa :grin: . Ale to już trzeba mieć "układy" bo pracowałem tam mając lat 17. W tym roku raczej nie będę pracował w wakacje, bo chcę się przygotowywać do matury z historii, jakieś książki czytać itp itd. A tam to nie było warunków, bo dyskoteki, laseczki na plaży i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, kozak sprawa.
Ja bym się tam na ulotki zapisał nawet w czasi szkolnym bo i tak do szkoły nie chodzę więc trochę bym coś porobił a nie siedział na kompie xd

Gdzie można pytać się o roznoszenie ulotek mając 13 lat? ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się coś gdzie można zarobić każdy jak by chciał to na sylwka miał by te 1000zł uzbierane przez rok mi rzadko się udaje bo zawsze coś kupię i na sylwka zostaje 500/600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...