Skocz do zawartości

SP0906 Air Bomb


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

miałem to kiedyś :grin: fajna zabawa. Kupiłem 2 sztuki na straganie i dałem 90gr za jedno :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Takiej petardy ? (nie wiem jak to nazwać) jeszcze nie widziałem. Teraz w promocji za opakowanie 12 szt płacimy tylko 1,53 zł :!: To wychodzi około 12 gr za jedną sztukę. Bardzo mi się podobna w niej to że wybucha raz na ziemi po czym leci do góry i wybucha ponownie, brzmi to jak wystrzał z pistoletu. 1 petarda może nie jest tak efektywna, ale mam zamiar połączyć ich kilka i na pewno efekt dźwiękowy będzie dużo lepszy. W tym roku kupuję 8-10 opakowań będzie do zabawy i do pokazu (planuję połączyć około 20 i zobaczyć co wyjdzie). Teraz mam takie pytanie: Czy ktoś odpalał ją w nocy ? Czy jest jakiś efekt świetlny ? nawet mały błysk. Ocena oczywiście 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć Mam takie pytanko... To jest coś w stylu kuli od moździeża?? bo chciałbym spróbować to wywalić z rury :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Mam takie pytanko... To jest coś w stylu kuli od moździeża?? bo chciałbym spróbować to wywalić z rury :mrgreen:

Ale w ogóle po co taki pomysł nie bardzo rozumiem.. Pewności nie ma czy coś się nie stanie to po 1.
A po 2 to jak chcesz to zapalić i szybko wrzucić równo do rury? Bo to ma krótki lont ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Napisze jak tutaj jak to wyszło

[ Dodano: 2008-12-21, 17:28 ]
Powiem tak... Jeżeli ktoś chce z tego strzelać w szczecinie niech kupi sobie jakieś mniejsze rurki... Ponieważ w Szczecinie tak wieje że będziesz to podpalał 5 min i sie na dodatek będzie wywalać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały fajerwerk wylatuje w górę więc nie widzę cienia szansy na lot Twojej konstrukcji. Jeśli to jest szybki lont (10cm/sek.) to jest cień szansy, że odpala na tyle równo, że wylecą razem w powietrze ale to trochę bliższe cudu niż rzeczywistości:] Nie mniej jednak życzę powodzenia.

Jak już chcesz tak kombinować to może najpierw spróbuj połączyć trzy wtedy nawet bez szybkiego lontu dasz radę odpalić wszystkie jednocześnie. Napisz koniecznie jak Ci poszło.

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Robiłem to 5 min :wink: a jak nie poleci to sie nie martwię, bo mogę łączyć je z odstępami a potem po prostu postawić, lont 10 cm/s te co na zdjęciu to są te najmniejsze i odpalą się równo

Odpaliłem, każdy poleciał w inna stronę na ziemi :mrgreen: jeden koło głowy, dlatego filmu nie mam ;] hihi trzeba łączyć inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na razie odpalałem małe i średnie w tych mały lont jest do d*py i ciągle wypada zrobiłem sobie z nich coś takiego http://img512.imageshack.us/img512/7269/airbumqz1.jpg mam nie wiem czy poleci do góry są w miarę równo czy *na ziemi


Czy w dużych air bombach lonty też są takie gówniane ? pytanie do piwowskiego

Mi w żadnym Air Bomb'ie nie wypadał lont, musisz mieć jakieś felerne, a co do tej... "konstrukcji" :lol: To... nie poleci :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lont z tych air bombów wypada tylko wtedy dy się odklei taśmę trzymającą go. Mi się nie zdarzyło jeszcze by wypadał.

PS: Felix twój pomysł jest dobry tylko nie obklejaj taśmą całych 12 sztuk na raz tylko pojedynczo przyklej taśmę do każdego airbomba i poprzekładaj lont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobre te airbomby , tylko nigdzie , w zadnym sklepie nie moge ich znalesc . Moze znacie jakis sklep internetowy gdzie moge je kupic ? Moze z nimi byc sporo zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety mam smutną wiadomość dla tych którzy planowali kupować air bomby duże. Najprawdopodobniej zostają wycofane ze sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Felix1

http://www.youtube.com/watch?v=pzSHpuXmou8&feature=channel_page



Mój filmik, bardzo fajne. Skoro niby mają wycofać to ciesze się że mam ich 8 opakowań jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...