Skocz do zawartości
  • 0

Osinów Dolny


piropiotr223

Pytanie

Ktoś z was był kiedyś w Osinowie? Podobno można kupić tam różne petardy typu cipolla, delevo ranna, cobra 6 itp. Można kupywać je bez koncesji? Sprzedają je tam przez cały rok? Zapewne nie można przewozić ich do Polski. Na Youtube jest mnóstwo filmików o Osinowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja mam zamiar w te wakacje pojechać tam i ogarnąć co i jak. Chyba sprzedają bez koncesji, a o przewóz nie musisz się martwić, bo z tego co wiem Osinów jest w Polsce (możliwe że nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osinów jest w Polsce, to prawie pewne, na niektórych filmikach Niemców widać wyraznie ceny np. 5€ za cipolle itp. Mam nadzieje że kolega wyżej podzieli się z nami wrażeniami z wyprawy lub nagra filmik. Może ceny nie są niskie ale tu płacimy za jakość bo w przeliczeniu na zł ceny nie są takie niskie, ale myśle że warto się tam wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko jak tam jedziesz nie nastawiaj się że wszystko będą mieli bo znajomy był i po to co pojechał nie mieli

 

 

endriu123457

No właśnie, jeszcze te pożary co tam były a było ich podobno dwa, z tego jeden w ostatnim czasie. Według mnie szkoda kasy na paliwo chyba że jedzie się gdzieś po drodze. Ale bez sensu zabawa, lepiej sobie kupić dobre kostki 1,2'' :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie, jeszcze te pożary co tam były a było ich podobno dwa, z tego jeden w ostatnim czasie. Według mnie szkoda kasy na paliwo chyba że jedzie się gdzieś po drodze. Ale bez sensu zabawa, lepiej sobie kupić dobre kostki 1,2'' :)/>

 

 

 

 

JacuQM

Oprócz tego ryzykowne, bo służby na pewno wiedzą po co ludzie tam przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oprócz tego ryzykowne, bo służby na pewno wiedzą po co ludzie tam przychodzą.

No dokładnie, przecież nie po te alkohole w cenach najprawdopodobniej 2x takich jak w polsce. Odejdzie tusk to zobaczymy co będzie dalej, ale koncesja i tak będzie. To tak tylko no bo wiecie, zabraniają piro wp - wina tuska ( celowo pisane z małej litery ) XDDD

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O tych pożarach to nie wiedziałem, ale skoro tak piszecie to zamówie piro za te pieniądze które zostawiłem na Osinów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...