Skocz do zawartości

Forumowe Smycze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No smycz do mnie doszła!

 

Polecam :D/>

 

 

Ciesze się że się podoba :)

 

Czekam na kolejne opinie do tych co zostały już rozesłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysł z tymi smyczami w najblizszym czasie tez zamóie kilka smyczy :)/>

Jak jeszcze będą bo schodzą jak ciepłe bułeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smycz przyszła wczoraj.Polecam bardzo fajnie wygląda i dobre, nawet bardzo dobre wykonanie. O ile się nie myle to czekałem 4 dni bo chyba we wtorek rano została wysłana. Polecam :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smycz przyszła wczoraj.Polecam bardzo fajnie wygląda i dobre, nawet bardzo dobre wykonanie. O ile się nie myle to czekałem 4 dni bo chyba we wtorek rano została wysłana. Polecam :w00t:/>

 

To nawet szybko jak na list :) Cieszę się że się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli zostawisz mi namiar to Ci wysle profesjonalnie wykonane smycze, za które zaplace jeszcze mniej niz ty.

Pytałem jednego z najwiekszych producentów na PL o twoje ocenił, ze wykonanie po znajomości to koszt ok 1,5-2 zł.

nie ciagne tematu.

Ps nie chciałem pojechac twojego pomysłu itd, idea zacna.

25 mm smycz http://i50.tinypic.com/34qwmlf.jpg

Cena takiej smyczy 2,8 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli zostawisz mi namiar to Ci wysle profesjonalnie wykonane smycze, za które zaplace jeszcze mniej niz ty.

Pytałem jednego z najwiekszych producentów na PL o twoje ocenił, ze wykonanie po znajomości to koszt ok 1,5-2 zł.

nie ciagne tematu.

Ps nie chciałem pojechac twojego pomysłu itd, idea zacna.

25 mm smycz http://i50.tinypic.com/34qwmlf.jpg

Cena takiej smyczy 2,8 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej za max 1zł/sztuka i wcale nie trzeba znajomości by uzyskać taką cenę (podaje pierwsze lepsze ceny z allegro, szukałem tydzień temu). To, że cooli na tym zarabia to oczywiste i z drugiej strony żenujące, bo w sumie powinniśmy się wspierać bo to nasza pasja a nie żyłować kase od innych. Za 1,6zł od sztuki można mieć wielokolorowy dwustronny nadruk, najwyższą możliwą jakość nadruku 1400dpi i szeroką 2cm smycz :) (http://allegro.pl/smycz-reklamowa-smycze-reklamowe-100szt-20mm1400dp-i4125685642.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleiles 20 mm

byc moze ceny sie zmieniły poprostu mam stałe źródło i pewnego chlopa takie allegrowate to czesto badziew jakosciowy

bez podszycia, bez podwójnych szyc. takie smycze sypia sie dość szybko.

edit jak wyczytasz w opisie to tak naprawde smycz ma 15 mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej 20mm. Z tym 15mm małym druczkiem to wygląda na pomyłke. Szerokość może być tylko 1, więc biorę pod uwagę tytuł tematu. Bo mają różne aukcje, z różnymi szerokościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieprzył juz zaprojektowane smycze.

nie wierz we wszystko co masz po kosztach, jest pewien pułap cenowy produktu kórego nie rpzeskoczysz.

jesli sam materiał plus karabinczyk plus złączka kosztują x to nie zrobiz smyczy poniżej pewnego kosztu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieprzył juz zaprojektowane smycze.

nie wierz we wszystko co masz po kosztach, jest pewien pułap cenowy produktu kórego nie rpzeskoczysz.

jesli sam materiał plus karabinczyk plus złączka kosztują x to nie zrobiz smyczy poniżej pewnego kosztu.

 

Takie karabińczyki dostaniesz za 5gr/sztuka podobnie złączka (niecałe 15gr/sztuka):) więc goła smycz bez nadruku kosztuje jakieś 50gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo podpytaj jeszcze ile kosztuja matryce do druku itd :)

Poczekajcie do 1,5 tyg to jak mówie pokaże o jakie smycze chodzi, jak je ogarniecie taniej to wchodzę w to za dużą kasę bo fizycznie tańszych smyczy nie ma na rynku.

Darek z podhala z linka kolegi smycze jakie ja chce robi od 3,5 zł/ 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli zostawisz mi namiar to Ci wysle profesjonalnie wykonane smycze, za które zaplace jeszcze mniej niz ty.

Pytałem jednego z najwiekszych producentów na PL o twoje ocenił, ze wykonanie po znajomości to koszt ok 1,5-2 zł.

nie ciagne tematu.

Ps nie chciałem pojechac twojego pomysłu itd, idea zacna.

25 mm smycz http://i50.tinypic.com/34qwmlf.jpg

Cena takiej smyczy 2,8 zł

 

Czarodziej jak ci się nie podobają to nie kupuj. Kurcze nie wiem skąd wy się teraz urwaliście nagle. 3 lata nic się nie dzieje ze smyczami ( jest problem z wyborem a później z zapłaceniem ) i dalej nic nie ma. Ja zrobiłem smycze tylko i wyłącznie na potrzeby spotkania 17 maja i tyle. Kto nie będzie na spotkaniu może taką smycz kupić a nie musi.

 

Co do projektu zrób jak chcesz swój daj do akceptacji i poczekamy czy ruszysz z tym czy nie :)/>/>

 

ja za smycz płaciłem prawie 3 zł za sztukę. Nie szukałem firmy tylko wziąłem pierwszą lepszą z allegro bo zależało mi na czasie.

 

Na projekt nie czekałem bo już swoje widziałem co było z koszulkami i kubkami :)/>/>

 

Zrób zapłać tyle w temacie.

 

Takie karabińczyki dostaniesz za 5gr/sztuka podobnie złączka (niecałe 15gr/sztuka):)/>/>/> więc goła smycz bez nadruku kosztuje jakieś 50gr

 

Więc nie musiałeś jej kupować przecież a zrobiłeś to jako pierwsza osoba :)/>/>

 

Po drugie po otrzymaniu napisałeś cytuję...

 

No smycz do mnie doszła!

 

Polecam :D/>/>/>

 

 

 

Czarodziej i jeszcze do ciebie info. Zrobił byś smycze z własnej kasy dla forum i do tego dodatkowo kubki pamiątkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie wiem co wy chcecie od tych smyczy ale sa fajne jak na szybką produkcję materiał dobry nadruk tez i moim zdaniem szybko się nie zniszczy wieszac ciągnika rolniczego na tym nie będe hehe... ;)/> Ja osobiście jestem bardzo zadowolony

 

Cena smyczy nie jest wygórowana chyba nikomu się nic nie stanie jak da te 2zł więcej czy mniej. Kibicowskie smycze sa nawet po 25zł a jest to nic więcej jak logo klubu i dwa napisy...

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna smyczka w eleganckim kolorze Niebieskim z fajnymi, estetycznymi napisami na pasku. Jest wytrzymała i nie uwiera szyi oczywiście nie przesadzając z cięzarem.To nie jest "chińska" tandeta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informuję że kilka smyczy jeszcze zostało. Po spotkaniu może ich już nie być więc kto chce się załapać proszę o kontakt.

 

Dziękuję za uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Smycze są w porządku - a osobom którym się nie podobają zapraszam do stworzenia własnych :)/> A wyliczanie czy to powinno kosztować 50gr czy 5zł nie ma większego sensu bo ważne chyba, że ktoś cokolwiek robi. Na spotkaniu każdy dostał smycz i nie było jakoś lamentu, że są słabe czy innych tego typu historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...