Skocz do zawartości

[rosomak380] stuff 2014


rosomak380

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Solidny początek gromadzenia fajerwerków na tego Sylwestra.Zapowiada się naprawdę fajny stuff.Z wyrzutni,które masz miałem tylko Songa i wiadomo nie od dziś,że ta kostka to Mistrzostwo Świata.Pozostałych kostek oceniać nie będę,bo ich nigdy nie miałem,ale na filmach wyglądają naprawdę ładnie.Sam jestem bardzo ciekaw Fire Art,kto wie czy ta kostka to nie kopia Samum,do tej pory mało ją kto miał z tego forum,ale coś czuje,że ta kostka ma papiery na stanie się kostką naprawdę popularną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ciekawy zakup bardzo małych kostek,petard.Naprawdę fajne kostki za dość małe pieniądze.Wszystkie 16 o interesujących efektach.Backiard Fun miałem i powiem,że byłem z niej zadowolony.Efekty może nie porywające ale różnokolorowość tej kostki sprawiła,że byłem z niej zadowolony.Mars i The magic key są jeszcze lepsze od bakiard Fun.Zakupiłeś też gwizdki,w połączeniu z jakąś szybką kostką robią fajny schow.Widziałem tez na żywo Fantazję i powiem,że to duże badziewie,bo strzały lecą co najwyżej na 2 metry,lepiej dołożyć 3-4zł i kupić coś innego.Dużo petard.Jestem sam ciekawy co to za petardy z piromaxa?Te wyrzutnie rzymiaków z keller nawet fajnie wyglądają u ciebie na zdjęciu.Mimo,że ten importer ma dość słabe wyrzutnie i bardzo słabe rakiety to rzymiaki,fontanny ma ok.Pewnie będziesz robił pokaz co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu przedstawiłem kilka konkretów,a na drugim trochę zabawy :fireworks: . Dojdą zakupy w marketach.Planuję jeszcze wydać 100-150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Złożyłem kolejne zamówienie:

 

2 x JW06 - Kasjopeja - Seria Big Bang

2 x JW07 - Mars - Seria Big Bang

2 x JW08 - Wenus - Seria Big Bang

1 x JW38 - New Generation 8

5 x JL-1 Lont Zielony VISCO

3 x JW4072 - Orient

1 x JW01 - Saturn Missiles - Katiusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireGorek1 na finał mam już wyrzutnie,obejrzyj zdjęcia na początku postu.A jeśli chodzi o kolejne zakupy to na pewno dojdzie piro z marketów.Może dokupię jeszcze jakiś konkret ze sklepu internetowego,ale czekam na promocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zapowiada się obiecująco, w marketach kupisz jakieś duperele i coś na finał to będzie spoko.

Polecam kupić w biedronce wyrzutnie za 29.99 zł nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Muszę powiedzieć,że jest to bardzo interesujący nabytek.Wiele kostek a część z nich jest naprawdę znakomitych.Song jest znany i uważany,Barcelona ma bardzo ładne efekty,Braszów też swoimi efektami może zachwycić.Bardzo ciekawy jestem tej wyrzutni z Piromaxa.Jest Barcelona to i oczywiście nie może zabraknąć Katalonii :xmas_laugh: Zakupione też świetne 19tki.Seria Big bang i kilka innych mniejszych kostek.Ciekawy jestem także tej wyrzutni Schow box 3,którą pierwszy raz na oczy widzę.Dobrze,że masz też artykuły do zabawy.Będziesz miał dużo pięknego efektu i a także wrażeń.Stuff bardzo przypadł mi do gustu,bo tak trochę w moim stylu :xmas_smile:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo obszerny stuff praktycznie tylko z efektami, masz coś do zabawy więc nie będziesz się nudził ale fajnie jak by był jakiś moździerz. Po co Ci tyle tych orientów? Odemnie masz 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny stuff. Efekt/ilość są idealnie dobrane, braszow na tle innych kostek wielki jest haha :D

Stuff jak dla mnie 10/10

 

 

PS Czy tylko ja zauważyłem, że wyrzutnie były bardzo blisko kaloryfera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...