Skocz do zawartości

[KrychFire] Zakupy , Plany , Przygotowania 2014/15


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie ! W tym roku możecie się spodziewać dużo petard i wyrzutni hukowych. Postanowiłem w tym roku podjąć się Masclety :fireworks:

 

Pierwsze zakupy na ten rok :

 

FajerwerkiMarket: 175zł

 

Bigfun : 136zł

 

Na zdjęciu nie ma 5 paczek smalli ;)

 

1243041_300957163390486_539867057_o.jpg

 

W PONIEDZIAŁEK MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ MAŁEJ AKTUALIZACJI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę solidny początek.Masz trzy genialne kostki.Widzę tu wyrzutnię,którą być może też będę miał w tym roku,mówię tu o Gold Honsiu.Na filmikach wygląda rewelacyjnie a w rzeczywistości na żywo pewnie jest megarewelacyjna.Co można chcieć więcej na początek.Kingston i Horizon też wyglądają obiecująco.Gratuluję zakupu :] .Naprawdę początek Extra 2x49 i to z wyższej półki i 1x25 też super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbisty stuff jak na początek , juz się nie moge doczekac tej aktualizacji w poniedziałek . Będziesz robił może jakiś pokaz czy coś czy odpalał pojedyńczo? Co do tej wyrzutni Gold honsiu to jest rewelacyjna co można poznać po filmikach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbisty stuff jak na początek , juz się nie moge doczekac tej aktualizacji w poniedziałek . Będziesz robił może jakiś pokaz czy coś czy odpalał pojedyńczo? Co do tej wyrzutni Gold honsiu to jest rewelacyjna co można poznać po filmikach :)/>.

 

 

Tak ,oczwyiście będę robił pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę bardzo dobre zakupy krystianie, jest na co popatrzeć i jak co roku zaczynasz od dobrej "porcji" piro. Bardzo mi się podoba 10/10. Pozdrawiam

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O stuff chyba będzie mega, same dobre oraz godne polecenia kostki a w szczególnośc Gold Honsiu. Singles one row mam nadzieję będzie. A w mascalecie jakie petardy będą głównym materiałem, JC05 (FP3 small) czy jakie. Jak narazie 9/10 ale mam nadzieje że po następnych zakupach będzie 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kolejne znakomite zakupy.Wyrzutnie najwyższej klasy.Zaopatrzyłeś się w wyrzutnie Samum,która jest przez wszystkich wychwalana.Song to perfekcja,myślę,że każdy się ze mną zgodzi.Sam kiedy widziałem efekt tej wyrzutni na ostatniego Sylwka to po prostu nie mogłem wyjść z zachwytu nad głośnym hukiem,rozpiętością rozprysku i pięknością efektu.Jw39 jeszcze nigdy nie miałem,ale jest to bardzo popularna kostka wśród użytkowników z forum.Amaretto to kostka dobrze prze zemnie znana,którą miałem już kilka krotnie i według mojej opinii jedna z najlepszych wyrzutni w swojej kategorii cenowej,jej efekt jest przepiękny i duży.Reasumując zanosi się na pokaźny i rewelacyjny stuff z twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Stan na 19.11.2014

 

Wyrzutnie:

 

JW07 Mars

22463 Sternenparade x2

TXB421 Amarreto

P7307 Kama

JW39 Show of Fireworks

TXB592 Sky Brocade

JW2000 Exclusive Collection

YHW009 Song

TXB400 Samum

P7610 Kingston

 

Petardy:

 

X6 FP3 Small

X1 FP3 Orginal

x2 EX1

x2 P1204 Korsarz

JC200 Ex5

JX09 Triangle Cracker

 

Prawdopodobnie dojdzie:

 

JW6021 Tajfun

JW5020 Show Box

SM9858 Guliwer

Bombki 100000"

i wiele innych dupereli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurdee powiem ci że konkretny stuff :christmasexclaim: kostki same konkrety które zrobią ogromne show na niebie brakuje tylko bomb 2" i rakiet porządnych ale myślę że uzupełnisz :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny stuff.Kilka kapitalnych pozycji.Samum,Song wymiatają.Miraż i Kingston też ok,kątówka o ładnych i interesujących efektach.19tki jedne z najlepszych o tej liczbie strzałów.Amaretto mimo tylko 10 strzałów robi wrazenie.Sporo petard.Stuff jest ułożony z głową.Bedziesz miał mega efekty. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę super. Brakuje mi tu jakichś rakiet i moździerzy. Ale jak dojdą jakieś bombki to będzie naprawde wyśmienicie. Jak narazie masz wiele zananych lecz przepięknych wyrzutni o niesamowitych efektach, bardzo dobrze dobrałeś według mnie te kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...