Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka przyszła w miare szybko, patrząc na to że mieli sporo zamówień, ładnie zapakowane, i znowu mogę polecić ten sklep. Bardzo dużaaaaaaa obniżka cen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony co prawda musiałem tydzień czekać ale wszystko inne w początku liczyłem też na jakiegoś małego gratisa niestety nie dostałem ale wszystkiego nie można mieć może następnym razem

Napisz do nich skarge że nie dostałeś gratiusu, ja bym tak zrobił o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pragniemy poinformować, że obecna wyprzedaz zostaje przedłużona do niedzieli 2 lutego

 

Obniżki cen dotyczą wszystkich dostępnych artykułów

 

Minimalna wartość zastosowanych rabatów to 33%, wybrane pozycje - 40%, 45% i 50%.

Zapraszamy i zyczymy udanych zakupów.

 

zespół

 

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wydaje mi się,że promocje raczej na pewno w październiku się nie pojawią.Został już tak naprawdę tylko tydzień tego miesiąca i myślę,że Bigfun już by poinformował,że promocje się zaczną tego dnia itp,zawsze uprzedzają dobrych kilka dni wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałem do nich maila, więc podejrzewam iż pojawią się może do końca tygodnia? Mam nadzieję, że będą podobne do zeszłorocznych albo nawet lepsze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich maila, więc podejrzewam iż pojawią się może do końca tygodnia? Mam nadzieję, że będą podobne do zeszłorocznych albo nawet lepsze! :)/>

 

Też mam taką nadzieję. Wreszcie promocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcielibyśmy poinformować że jutro ( 05.11.2014 ) rusza pierwsza promocja w tym sezonie.

Początek promocji o godzinie 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcieli byśmy poinformować że jutro ( 05.11.2014 ) rusza pierwszą promocja w tym sezonie.

Początek promocji o godzinie 17:00

 

No i znakomicie :)

 

 

 

PS bartek nie pytam sie ciebie tylko BigFun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESIENNA PROMOCJA 1/3 GRATIS

 

W promocji mogą brać udział wszyscy Klienci dokonujący zakupów za kwotę od 50 złotych wzwyż ( do kwoty zakupów nie jest wliczany koszt dostawy ).

 

Każdy Klient dokonujący zakupów za kwotę minimum 50 złotych ma prawo zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków wartości około 1/3 zamówienia, za kwotę 1 zł.

- dokonując zakupów za kwotę powyżej 50 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „50+”,

- dokonując zakupu za kwotę powyżej 100 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „100+” lub 2 zestawów promocyjnych „50+” ,

- dokonując zakupów za kwotę powyżej 150 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „150+” lub zestawów promocyjnych „100+” i „50+” lub 3 zestawów promocyjnych „50+”

 

Powyższe zasady mają zastosowanie do każdej wyższej kwoty zakupu.

 

W przypadku dokonania wyboru zestawu promocyjnego nie przysługującego według wartości zamówienia, będzie on zmieniany przez obsługę sklepu na zestaw o przysługującej Klientowi wartości.

 

Zestawy promocyjne stanowią oddzielną kategorię w sklepie.

 

Z promocji wyłączone są produkty z kategorii :

- pochodnie parafinowe

- pokazy pirotechniczne do samodzielnego montażu

 

Promocja ma ograniczony czas : rozpoczyna się o godzinie 17.00 w dniu 5 listopada, a kończy o godzinie 24.00 w dniu 23 listopada.

 

Życzymy udanych zakupów

 

Pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESIENNA PROMOCJA 1/3 GRATIS

 

W promocji mogą brać udział wszyscy Klienci dokonujący zakupów za kwotę od 50 złotych wzwyż ( do kwoty zakupów nie jest wliczany koszt dostawy ).

 

Każdy Klient dokonujący zakupów za kwotę minimum 50 złotych ma prawo zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków wartości około 1/3 zamówienia, za kwotę 1 zł.

- dokonując zakupów za kwotę powyżej 50 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „50+”,

- dokonując zakupu za kwotę powyżej 100 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „100+” lub 2 zestawów promocyjnych „50+” ,

- dokonując zakupów za kwotę powyżej 150 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „150+” lub zestawów promocyjnych „100+” i „50+” lub 3 zestawów promocyjnych „50+”

 

Powyższe zasady mają zastosowanie do każdej wyższej kwoty zakupu.

 

 

W przypadku dokonania wyboru zestawu promocyjnego nie przysługującego według wartości zamówienia, będzie on zmieniany przez obsługę sklepu na zestaw o przysługującej Klientowi wartości.

 

Zestawy promocyjne stanowią oddzielną kategorię w sklepie.

 

Z promocji wyłączone są produkty z kategorii :

- pochodnie parafinowe

- pokazy pirotechniczne do samodzielnego montażu

 

Promocja ma ograniczony czas : rozpoczyna się o godzinie 17.00 w dniu 5 listopada, a kończy o godzinie 24.00 w dniu 23 listopada.

 

Życzymy udanych zakupów

 

Pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

 

Mam wielką prośbę czy moglibyście przedłużyć promocje do

5 grudnia, bo chcę zamówić paczkę na początku grudnia? Dało by się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły do mnie wielkie paczki.Zamawiałem już po raz piąty na tym sklepie i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony.Nigdy nie brakowało choćby artykułu o wartości złotówki.Paczka bardzo starannie zapakowana,artykuły w świetnym stanie.Ten sklep to MISTRZ w różnych kwestiach min.promocjach i asortymencie.Profesjonalna obsługa i podejście do klienta.Nie ma lepszego sklepu.Gorąco polecam robienie zakupów w tym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...