Skocz do zawartości

Propozycje konkursów


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do przedstawiania Swoich propozycji konkursów na rok 2014!

Opis lub brak opisu mile widziane.

Nie zaprzeczam ale i nieobiecuje że jakieś najciekawsze będą mogły być nagrodzone czymś większym lub czymś mniejszym.

 

Bezsensowne dyskusje będą kasowane bez uprzedzenia, a konstruktywne posty będą czytane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o konkursy organizowane przez administracje forum , to warto by było coś zrobić dla tego forum :) Ja proponuję Film reklamujący forumfajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję reklamę fajerwerków Firmy ale taka którą mogli by wykorzystać do kampanii reklamowej. Ale z góry ustalone zasady i wytyczne do wykonania pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym coś wielkiego :xmas_biggrin: Np.:

-zrobienie filmu reklamującego firmę (Może być to firma wybrana przez forumfajerwerki.pl)

-zareklamowanie strony forumfajerwerki.pl aby było nas coraz więcej.

-pokazanie na filmie 5 min jak bezpiecznie odpalać: petardy,rakiety,baterie,wyrzutnie itp.

-wymyślic logo firmy (również wybranej prze forumfajerwerki.pl) w 1 z programów komputerowych które się tym zajmują.

 

Pozdrawiam

Levy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie etykiet które owa firma mogłaby potem wykorzystać na wyrzutnie, rakiety, wulkany, rzymskie ognie, motylki i na inne artykuły pirotechniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś niezwiązanego z fajerwerkami, np typowanie wyników meczów piłki nożnej w nadchodzących Mistrzostwach Świata 2014 w Brazyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem filmy o bezpiecznym odpalaniu fajerwerków to dobry pomysł jednak był już wykorzystywany w wielu konkursach. Robienie logo czy reklamy to też nie jest zła rzecz jednak lepsze z pewnością byłoby coś bardziej związanego z tematyką forum jaką są fajerwerki. Może być na przykład konkurs polegający na:

 

-przygotowaniu jakiegoś filmu na temat fajerwerków, gdzie fajerwerki będą obecne (na kreatywność)

-kolejne na kreatywność czyli wymyślenie nowego produktu, zupełnie nowego lub wymyślanie nazw na przykład

-wierszyk, praca plastyczna na temat fajerwerków, zdjęcie o tematyce fajerwerków (wszystko na kreatywność :)/> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję :

 

1.Konkurs na Tworzeniu Nowych produktów miało by to polegać na np : (Opisaniu efektu dla nowej wyrzutni albo jakiej innej kombinacji fontanny z rzymskim ogniem i hukiem ) Możliwa jeszcze prezentacja w Programie "FWsim"

 

2. Tworzeniu Poligrafii ( Program Graficzny ) , + ewentualnie "Nazwy"

 

3.Reklama Tworzona przez Użytkowników "ForumFajerwerki" prezentująca Danego Importera + Forum oraz możliwe pochwały w formie prezentacji dźwiękowej na temat efektów .

 

4. Filmy Prezentujące odpalanie Fajerwerków w nieodpowiedni sposób Oraz odwrotnie Bezpieczne Odpalanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Filmy Prezentujące odpalanie Fajerwerków w nieodpowiedni sposób Oraz odwrotnie Bezpieczne Odpalanie .

 

 

O, z tym się zgodzę i również to proponuję taka prezentacja przybliży ludziom dlaczego nie odpalamy środków pirotechnicznych będąc pod wpływem alkoholu, dlaczego nie odpalamy sztucznych ogni powtórnie w przypadku gdy lont zgaśnie.

 

 

A tak nawiasem mówiąc, jeśli już taki konkurs by wystartował wziąłbym w nim udział i zaprezentował petardy które odradzam ponieważ we wszystkich petardach lont przy końcu przestał się palić, dobrze, że ich jeszcze nie wyrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym coś wielkiego :xmas_biggrin:/>/> Np.:

-zrobienie filmu reklamującego firmę (Może być to firma wybrana przez forumfajerwerki.pl)

-zareklamowanie strony forumfajerwerki.pl aby było nas coraz więcej.

-pokazanie na filmie 5 min jak bezpiecznie odpalać: petardy,rakiety,baterie,wyrzutnie itp.

-wymyślic logo firmy (również wybranej prze forumfajerwerki.pl) w 1 z programów komputerowych które się tym zajmują.

 

Pozdrawiam

Levy

 

Wszystko to już było...

 

Podoba mi się propozycja Przema o tworzeniu nowych produktów, sam myślałem o takim konkursie i mam swoje typy na takie produkty, pytanie tylko czy firmy mogłyby w jakiś sposób takie propozycje wykorzystać.

Tworzenie poligrafii czy innych projektów graficznych to większy problem, gdyż niewielu forumowiczów ma zdolności do tworzenia profesjonalnych projektów w profesjonalnych programach.

Znacznie łatwiejsze i dające równe szanse jest wymyślanie nazw produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Macie rację... To co zaproponowałem było..... No więc coś innego co może nie miało miejsca:

Będzie to polegało na opisanie jednego z produktów, który twoim zdaniem powinien być produktem roku w swojej kategori. Będą 3 kategorie i mamy wybrać 1 z nich. A oto i kategorie:

-Rakiety

-Petardy

-Wyrzutnie

Po prostu wybieramy 1 z kategori i opisujemy z niej 1 produkt który twoim zdaniem powinien być produktem roku w swojej kategori. Min. 7 zdań ze zdjęciem. Max. 20 zdań. Żeby było zabawniej musi się rymować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje konkurs na wymyślenie najlepszego stuffu z konkretnego importera do jakiejś kwoty mam tu na myśli stuff dla typowego Kowalskiego nie ubliżając żadnemu Kowalskiemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Konkurs na najlepsze film, który pokazuje, że fajerwerki nie są złe.

2.Konkurs plastyczny (tylko prace ręczne) na narysowanie np. jakiejś wyrzutni lub przekroju szelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje konkurs na wymyślenie najlepszego stuffu z konkretnego importera do jakiejś kwoty mam tu na myśli stuff dla typowego Kowalskiego nie ubliżając żadnemu Kowalskiemu ;-)

Popieram, bardzo fajny pomysł i praktycznie żeby wziąć udział nie trzeba nic dodatkowego np. Kamery, Programów do montowania filmów itp.

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1.Konkurs na najlepsze film, który pokazuje, że fajerwerki nie są złe.

2.Konkurs plastyczny (tylko prace ręczne) na narysowanie np. jakiejś wyrzutni lub przekroju szelki.

Pomysł Tomka bardzo dobry popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy reklamujące firmę, propagujące bezpieczeństwo itd. to już było ! Typowanie miejsc także było. Przypuszczam że trzeba zrobić coś nowego czego jeszcze nie było na rynku xd Oto moja propozycja, otóż moja propozycja brzmi : " prezentacja produktu ". Miało by to polegać na nagraniu filmu w określonym czasie przez organizatora lub wykonanie zdjęć z opisem, audiolog. Miało by to dotyczyć jednej gamy produktów. Porównanie ich, np. doskonale nadają się do tego korsarzyki, ponieważ są tanie i dobrze dostępne. Autor nagrywa krótki film porównując dany produkt nie odpalając go. Chodzi jedynie o statyczną prezentacja. Kolejnym przykładem mogą być wyrzutnie z serii "Big Bang" lub "New Generation" jeżeli ktoś posiada przykładowo dwie różne wyrzutnie, może porównać ich NEC. , wymiary itd. Porównanie może też dotyczyć achtungów różnych firm. Nie chodzi mi o porównywanie FP3 small do FP3 NEW, tylko o coś nowego. Filmy miałby by być przesyłane na dany adres e-mail lub wrzucane na youtube jako prywatne, natomiast jury otrzymało by linka do oceny. Po ogłoszeniu wyników wszystkie filmy mogły by być ukazane w celu oczywiście pomocy w wyborze osobą które tego jeszcze nie zrobiły. Tyle ode mnie, co sądzicie ? :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja myślę że mogło by być takie cos.

 

 

Zglasz się pierwsze 30 osób ( w tym ja heheheheh) i maja do przygotowania np.wlasna firmę importerska i ma być projekt petardy.rakiet.wyrzutni i np szelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat koszulek już jest w trakcie realizacji. Pierwsza partia koszulek będzie zrobiona na spotkanie urodzinowe 17 Maja. Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...