Skocz do zawartości

Rakiety z Hestii:)


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Neodo obiecał, że nagra w tym roku rakiety Hestii. Wtedy będziecie mogli dyskutować jakie to one są słabe. Teraz się wstrzymajcie bo już mi się nie chcę pisać po raz enty tego samego.. :twisted:

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja widziałem rakiety z hestii znakomite i takie badziewiaste. Brat w tamtym roku kupił zestaw samych rakiet i dał chyba 40 zł za 4 sztuki , ja kupiłem taki zestaw w kartonie w auchan za coś koło 100 zł razem z rakietami i takimi wulkano-wyrzutniami i co ? Moje rakiety poleciały wyżej od niego ale dały piękny efekt palm i cgryznatem na całe niebo a jego nie dość , że nisko to efekt porównywalny do tych z tego zestawu z biedronki za 8.99. Jego rakiety wielkościa dorównywały do moich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rakiety hesti są badziewiaskie miałem je kilka razy nawet jedne z najdroższych to największa rakieta hesti ma gorszy efekt od średniej rakiet Jorge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik jednej z rakiet hesti które miałem na tegorocznego sylwestra. Ogólnie ie opłaca się kupować zestawów mieszaych z hestii gdyż rakiety mają słaby efekt a te petardy to sam papier ze znikoma ilością prochu.
Rakieta Hestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie tutaj nikogo kto by powiedział,że efekt tej rakiety jest do bani??
Bardzo ładna rakieta!Wielkość rozprysku można porównać do jednej z rakiet Big Daya- tak BIG DAYA.Wiem co mówie,bo sam miałem big daye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę jestem zaskoczony !
Tylko trzeba trafić żeby mieć taki efekt. Mój kolegia miał w tym roku ten duży zestaw z hestii i odpalaliśmy i żadna nie miała takiego efektu a były większe. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te malutkie rakiety z zestawu Victory mają nawet crackling na końcu a wcześniej piekny rozprysk.


Moja siostra kupiła mi pod choinke ten zestaw i odrazu w wigilie odpaliłem Apollo i tez był cracling,a zestaw ten kosztuje coś w granicach 10-15zł więc moze konkurowac np. z zestawem kung-fu.Ach żałuje,że nie nakręciłem filmu ;[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Hestii wyrzutni i rakiet nigdy nie kupowałem i nie zamierzam tego zmienić. Hestia robi tylko dobre petardy. Kiedyś kupiłem w Kauflandzie zestaw Onion Stars za 17,99zł. Rakiety z tego zestawu dorównywały wielkością Voo Doo. Efekt miały tak jak tegoroczne rakiety Atomic Assalut. Hestii nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia ma niektóre fajerwerki na prawdę dobre, ale trzeba wiedzieć które. Te wielkie rakiety z zestawów zwykle mają bardzo lipny efekt i nie ma różnicy czy duża czy mała - efekt taki sam :/. Za to wyrzutnie to mają świetne muszę przyznać. Na następnego sylwestra kupię jakąś większą wyrzutnię Hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może zdjęcie takiego zestawu co ty miałeś?:D ile jest tam rakiet? są jeszcze w nim jakieś inne pierdółki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Hestii wyrzutni i rakiet nigdy nie kupowałem i nie zamierzam tego zmienić. Hestia robi tylko dobre petardy. Kiedyś kupiłem w Kauflandzie zestaw Onion Stars za 17,99zł. Rakiety z tego zestawu dorównywały wielkością Voo Doo. Efekt miały tak jak tegoroczne rakiety Atomic Assalut. Hestii nie polecam!

Tak jak napisałem , efekt tych rakiet małych z Hestii naprawde zaskakuje , baa moge śmiało powiedzieć że są troche lepsze od rakiet z Kung Fu .
Napewno za 11 miechów ta rakiety będa u mnie leżały spokojnie i czekały na sylwka. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Może niech każdy kto miał jakikolwiek zestaw lub rakiety z hestii napisze w swoim poście nazwę zestawu, kod, cenę i czy mu się podobał efekt czy nie. lub czy poleca czy nie itp. Potem jakiś mod może to wszystko połączyć jako jeden post/temat. Żeby było z góry wiadomo co warto kupić a co omijać ;)

No to ja może zaczne:
Zestaw Victory 10zł (kodu nie pamiętam bo to dawno było) 4 rakiety, efekt podobny do voodooo tylo wyżej leciał. Jak najbardziej polecam ;)

teraz wy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś bodajże (pewien nie jestem) HE0703' Oasis Light i przyznam, że efekt lipny. Duże waliły tak samo jak małe. Miałem też HE0861 White Gift i tak samo jak Oasis Light - słabe. Po prostu w każdej rakiecie był taki sam efekt, była to bodajże srebrna chryzantema. Pewny nie jestem, bo miałem te rakiety 2 czy 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zestaw Air Linder , ( znany również jako Twister ) [ He0402-1]
Było tam 2 paczki pszczółek i 12 rakiet , kupiłem go w pewnym " większym kiosku "
dałem 29zł i to w detalu . Rakiety cud-miód napisze jakie miały nazwy :
2x Apollo
2x Rubin
?x Sonata
3 lub 4 razy małe rakietki .

Efekt tych małych rakiet to ładna plama z crackingiem .
Wiem że one nazywały się Sky coś tam .

Chodzi mi o Ten zestaw HE0402-1.jpg
Acha i były tam jeszcze 2 duże motyle ( Tornado )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem też zestaw happy new year bylem zawiedziony 50 zł za ten zestaw a był do kitu. rakiety takie sobie a petardy Concorde i Torpedo niewiem czemu ale wogóle nie wybuchały dziwne zawsze fajerwerki z hesti były dobre i nigdy mi się nie zdażyło takie coś :lol:

wiec nie polecam

[ Dodano: 2009-01-11, 18:52 ]
http://www.pirotechnika.pl//popupImage.php...nt=0&save=0





To ten zestaw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.o Widzę że kolega miał zestaw Hapy new Year tak samo jak i ja 2 lata temu i powiem też że byłem bardzo i to bardzo zawiedziony.Wulkany były nawet spoko ale rakiety masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...