Skocz do zawartości

[Arturo :)] Stuff 2013/2014


Arturo :)

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko, zwięźle i na temat ;)

W tym roku postanowiłem, że zagoszczą w moim stuffie wyłącznie większe kostki 30mm nie licząc TXB389 którą planuje odpalic na " rozkręcenie się " oraz kostek od Gaoo, które wygrałem w konkursie.

One rowa połącze z TXB400, ewentualnie może w ostatniej chwili zdecyduje się na połączenie kostek i zrobienie mini pokaziku, ale wątpie, bo w tym roku pierwszy raz od 3 lat chciałem pobawic się w pojedyncze odpalanie :)

2whnfyo.jpg

Wyrzutnie

TXB400

P7504

P7053

P7071

TXC041

TXB389

TXB228

SL19-01 ( wygrana )

FM14-01 ( wygrana )

FS12-01 ( wygrana )

FX10-02 ( wygrana )

Rakiety

TXR371

Petardy

5x 859

1x FP3/NEW Fenix

1x EX2

3x k0201

Art. różne

U6778

JM08

2x JM02

4x 22326

2x JZ03

2x 1cm/s

2x 10cm/s

3x qm

 

Łącznie z przesyłkami: 393,63zł

 

Wygrana z konkursu Komety

vintz7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest konkret, są mniejsze kostki, są rakiety, jest zabawa. 10/10 :)

Testowałeś już te rakiety Orion? Jak wypadły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój stuff jak zwykle same dobrze wybrane wyrzutnie, oraz lekka zabawa dla podkręcenia atmosfery, to co już koniec z pokazami? Zawsze wychodziły za***iste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku historycznie: bez pokazu i bez mojej dokumentacji, chyba, że Arturo będzie strzelać 1 stycznia.

 

A symetria w ustawieniu stuffu godna pochwały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są małe kosteczki, dużych też nie brakuje rakiety,motylki i petardy no zabawa będzie i efektów nie braknie. Nic tylko pogratulować takiego wyboru stuffu 10/10, tylko szkoda że pokazu nie będzie, no ale to już twój wybór, miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku Twój stuff wywarł na mnie pozytywne wrażenie :)

Widzę starannie dobrane konkretne kostki, świetne petardy i coś do zabawy.

Pojedyncze strzelanie - w pełni rozumiem. Po trzech latach pokazów pora na jakieś urozmaicenie.

Mam jednak nadzieję, że nie zrezygnujesz ostatecznie z pokazów, Twoje aranżacje zawsze mi się podobały i chętnie zobaczyłbym jeszcze kiedyś pokaz w Twoim wykonaniu... może przy użyciu systemu? :)

Wesołych Swiąt i udanej sylwestrowej zabawy.

 

P.S. Robisz jakiś karabinek z 859 czy wszystkie lecą na pojedyncze strzelanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy Stuff :xmas_biggrin: dużo sprawdzonych i wyśmienitych kostek, jak co roku dobrałeś wszystko co trzeba :D zrobisz jakieś filmiki ?? szkoda że zrezygnowałeś w tym roku z pokazu, bo zawsze wychodziły świetnie :fireworks:

Wesołych Świąt i Udanego Sylwka życzę :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest konkret, są mniejsze kostki, są rakiety, jest zabawa. 10/10 :)

Testowałeś już te rakiety Orion? Jak wypadły?

Nie testowałem ich jeszcze, bo dopiero wczoraj wieczorem je kupiłem, natomiast nie ma co się spodziewac po tego typu rakietkach, ja osobiście kupiłem je do zabawy tak więc bardzo mi nie zależało na efektach.

 

Twój stuff jak zwykle same dobrze wybrane wyrzutnie, oraz lekka zabawa dla podkręcenia atmosfery, to co już koniec z pokazami? Zawsze wychodziły za***iste :D

Nie wiem, możliwe, że może jeszcze kiedyś coś tam wykombinuje, bo ogólnie łączenie kostek to fajna sprawa, a małe pokaziki też mają swój urok.

 

Jak co roku Twój stuff wywarł na mnie pozytywne wrażenie :)

Widzę starannie dobrane konkretne kostki, świetne petardy i coś do zabawy.

Pojedyncze strzelanie - w pełni rozumiem. Po trzech latach pokazów pora na jakieś urozmaicenie.

Mam jednak nadzieję, że nie zrezygnujesz ostatecznie z pokazów, Twoje aranżacje zawsze mi się podobały i chętnie zobaczyłbym jeszcze kiedyś pokaz w Twoim wykonaniu... może przy użyciu systemu? :)

Wesołych Swiąt i udanej sylwestrowej zabawy.

 

P.S. Robisz jakiś karabinek z 859 czy wszystkie lecą na pojedyncze strzelanie?

Tak, jeszcze kiedyś chciałbym zrobic jakiś pokazik, ale tym razem na systemie, jakieś 1,5 minutowe małe show, muzyke mam na oku pod którą bardzo chciałbym strzelic pokazik, więc możeee kiedyyyś jeśli udałoby mi się ogarnąc jakiś system, ale na chwile obecną to raczej pozostaje w sferze marzeń.

Ogólnie z pokazikami była bardzo fajna zabawa, podchodziłem do tego z dużym dystansem, może aż za bardzo... przez co nie zawsze wszystko szło tak jak chciałem, no ale co się dziwic jak zaczynałem łączyc dosłownie przed samym pokazem :P Niektórzy już od połowy grudnia zaczynają łączyc piro, a nie tak jak ja na ostatnią chwile :D

Co do 859 to nie wiem, raczej karabinków nie robię, ewentualnie może połączę 1 paczke, ale nic spektakularnego nie planuje.

Bardzo ciekawy Stuff :xmas_biggrin: dużo sprawdzonych i wyśmienitych kostek, jak co roku dobrałeś wszystko co trzeba :D zrobisz jakieś filmiki ?? szkoda że zrezygnowałeś w tym roku z pokazu, bo zawsze wychodziły świetnie :fireworks:

Wesołych Świąt i Udanego Sylwka życzę :xmas_biggrin:

Nie gwarantuje, ale w tym roku chciałbym coś nagrac, bo jak do tej pory robił to vel.

SUUUPER STUFF ! 10/10 I tylko kosztował 400zł o_o ;>

Generalnie staram się kupowac jak najtaniej, bo nie lubię przepłacac.

 

Jest Superr.. Mocne kostki , petardy oraz OneRow ;D Najlepsze co może dać prócz tych nieszczęsnych rakiet orion nie mające efektu

Tak jak wcześniej wspomniałem tego typu rakietki kupuje do zabawy więc nie zależy mi tak bardzo na efekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pednat, który chorobliwą wage przywiązuje do symetrii chwale Cię za doskonałe ułożenie swoich artykułów do zdjęcia. Aż chce się patrzeć i patrzeć. Jako miośnik fajerwerek nagradzam słuszne decyzje o zakupie kostek nietopowych, nieoklepanych, niespotykanych w co drugim zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze kostki na jakość nie na ilość, graty za zgarnięcie 2ch nagród . Będzie okazja przetestować coś nowego. Oby przykirane piro dla dużych dziewczynek się spisało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...