Skocz do zawartości

Empatia - stowarzyszenie antyfajerwerkowych obrońców zwierząt


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety muszę się zgodzić z Hl-em. Nie można było nadać tej akcji jakiejś kulturalnej nazwy, tylko "napier**lam w Sylwestra"? I jeszcze ta durna ankieta, z propozycją "Wołyń" na samej górze... Szczerze mówiąc, o ile ci wszyscy "obrońcy zwierząt", to ludzie nienormalni (chociażby przez to że są weganami), a zwierzęta są dla nich ważniejsi niż ludzie, to z tej strony wieje gimbusiarnią - stwierdzam to, mimo że mam dopiero 16 lat. Nie mam nic przeciwko wstawianiu zdjęć swoich fajerwerków (sam to zrobię), ale proszę - skupmy się na merytorycznych argumentach, a nie wulgarnych hasłach typu:"HAHAHAHA WGL TERAZ Z ZIOMECZKAMI WSADZILISMY ACHTUNGA CZY TAM CORSARZA JAKIEMUŚ PCHLARZOWI W DUPSKO JAK WYJE*ALO XDDDDD szkoda że zdechł", "wysadzę was w powietrze, wy głupie lewaki", "Tak za***iście jak w ostatniego sylwestra w schronisku dla zwierząt (tym razem nie nie chodzi o polaków) to się chyba ostatnio w katyniu w 1940 bawiłem xD w tym roku zrobie taki rozpier*ol jak te polaczki robaczki w warszawie podczas powstania, to były ku**a czasy" - ten ostatni post już jest całkiem obraźliwy.

Pokażmy, że jesteśmy dobrze wychowani ;) . Zachęcam do dalszej dyskusji.

Racja 100% !tam się zrobił trolling i nic więcej ,a Ci z empati bd myśleć ,że każdy kto strzela to jakiś świr lub hołota .Co do obrażania polaków ,brak słów na ten temat ,nie wiem jak bardzo trzeba mieć beret przećpany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obrońcy zwierząt są [wymoderowano] na łeb. Nie wyobrażam sobie Sylwestra bez fajerwerków, tak samo jak samochodu bez kierownicy albo Świąt bez alkoholu na stole. Mam po dwa koty i psy i owszem, są przerażone wybuchami, ale ludzie... Nic złego im się nie stanie przez te kilka dni strzelania.

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić z Hl-em. Nie można było nadać tej akcji jakiejś kulturalnej nazwy, tylko "napier**lam w Sylwestra"? I jeszcze ta durna ankieta, z propozycją "Wołyń" na samej górze... Szczerze mówiąc, o ile ci wszyscy "obrońcy zwierząt", to ludzie nienormalni (chociażby przez to że są weganami), a zwierzęta są dla nich ważniejsi niż ludzie, to z tej strony wieje gimbusiarnią - stwierdzam to, mimo że mam dopiero 16 lat. Nie mam nic przeciwko wstawianiu zdjęć swoich fajerwerków (sam to zrobię), ale proszę - skupmy się na merytorycznych argumentach, a nie wulgarnych hasłach typu:"HAHAHAHA WGL TERAZ Z ZIOMECZKAMI WSADZILISMY ACHTUNGA CZY TAM CORSARZA JAKIEMUŚ PCHLARZOWI W DUPSKO JAK WYJE*ALO XDDDDD szkoda że zdechł", "wysadzę was w powietrze, wy głupie lewaki", "Tak za***iście jak w ostatniego sylwestra w schronisku dla zwierząt (tym razem nie nie chodzi o polaków) to się chyba ostatnio w katyniu w 1940 bawiłem xD w tym roku zrobie taki rozpier*ol jak te polaczki robaczki w warszawie podczas powstania, to były ku**a czasy" - ten ostatni post już jest całkiem obraźliwy.

Pokażmy, że jesteśmy dobrze wychowani ;) . Zachęcam do dalszej dyskusji.

Wydaje mi się, że to wydarzenie na fb o którym piszesz nie zostało założone przez nikogo z tego forum. Wątpię, że w ogóle zrobił to ktoś kto interesuje się fajerwerkami czy pirotechniką ogólnie. Raczej zrobił to ktoś kto chciał 'wyśmiać' tych pseudo obrońców zwierząt i tym podobnych ludzi, a że gimbusiarnia, o której piszesz to podłapała to już inna sprawa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Empatia - stowarzyszenie antyfajerwerkowych obrońców zwierząt

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...