Skocz do zawartości

Empatia - stowarzyszenie antyfajerwerkowych obrońców zwierząt


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

A sylwester bez światła, co o tym myślicie? Przecież żarówka może spalić żyjące na niej bakterie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od czytania tych bzdur jużmnie oczy bolą... Rozumiem, dbajmy o zwierzęta, ale bez przesady. Zamiast chrzanić głupoty zrobiliby zbiórkę i przelaliby hajs na jakieś schronisko. To jest jakiś jeden wielki spisek. Jak tak dalej pójdzie to ludzie będą siedzieć w klatkach, a zwierzęta wyjdą odpalać petardy :) Najlepiej na sylwestra siedźmy w domu cicho... Co za ludzie... Potrafią zlikwidować każdą tradycję, każdą niby normalną rzecz. Człowiek zawsze jadł mięso, przecież to podstawowa potrawa, bardzo ważny składnik pokarmowy. Ale nie, niech zwierzęta sobie wesoło hasają, a my się zagłódźmy. Tyle setek lat wszyscy jedli mieso, nie było żadnej Empatii i zwierzęta były szczęśliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto z moich znajomych polubił to coś. Ludzie, którzy nigdy nie strzelali i nie zanosi się na to by odpalili coś prócz fajki.

Jaki to ma sens? To tak akby ludzie ze Śląska założyli profil ''Nie lubię Legii'' :D

Bezsensowna propagandówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą nade mną. Nie ukrywam,że czytanie postów sympatyków Empatii przyprawiam mnie o ból głowy. Szkoda zdrowia i tak nic nie zdziałają, a nawet gdyby coś się ruszyło to my wkroczymy na scenę polityczną... :christmascool:/>/>/> Nie wiem skąd są niektórzy z tych ludzi, jak świętują sylwestra? Zapewne przy paluszkach, coli i TV. Rzucę taki przerobiony, dobrze znany każdemu wierszyk/sentencję, który w takiej wersji doskonale do nas pasuje: "Strzela ojciec, strzelał dziadek, fajerwerki to mój spadek" :xmas_laugh:/>/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze ci z empati to debile ale tych ktorzy poprostu nie lubia strzelac nie trzeba obrazac prawda?

a warcajac do ideii empati NIE KARZDY PIES BOI SIE HUKU! czemu oni tego nie rozumieja? w mojej okolicy petard boi sie tylko pare psow, a ich wlasciciele jakos potrafia zrozumiec ze to sylwester i raz na rok mozna postrzelac.. pies sie zleknie, poglaszcze sie go, przytuli i mu przejdzie..

Jak 1 na 20 psow sie boi to odrazu mamy przerwac tradycje?

szkoda tylko ze ci od empatii tego nie rozumieja i wymyslaja jakies akcje a na facebooku pewnie zakladaja tydiace fikyjnych kont i sami sie pod akcja podpisuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając nikogo ale niektórzy tam siedzący mam wrażenie że zostali wypuszczeni z zakładu psychiatrycznego. Dla nich fajerwerki to zło bla bla bla. W kółko ten sam argument, że zwierzęta się boją dla nich stres i starsi ludzie na tym cierpią. Wszystko rozumiem ok ale sylwester jest raz do roku. Jak ja muszę wchodzić w psie kupy na chodniku to jest dobrze? Sam mam psa który nie boi się huku fajerwerek. Więc takie gdybanie o strachu zwierząt jest dla mnie śmieszne. Kolejna sprawa skoro ktoś wziął psa kota czy inne zwierzę do siebie do domu to jego obowiązkiem jest zapewnienie spokoju tego zwierzęcia. Naczytałem się na tym śmiesznym wydarzeniu tyle że mam dość. Jeszcze jedna sprawa odnośnie kliknięć na to wydarzenie. Czy ktoś sprawdzi z nich że naprawdę nie używali fajerwerek w sylwestra? Każdy może kliknąć że nie strzela a zrobi i tak swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff , co im to da jak i tak ponad połowa narodu o tej 24 będzie strzelać i jestem w 100% pewny że ci co przykładowo strzelali rok temu , to w tym roku też będą strzelać , akcja skupia się tylko na tych co boją się , lub po prostu nie lubią hałasu .Także powodzenia im życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Forum.miau.pl :

 

Cytat:

 

 

 

" napisałam taki apel do fundacji:

APEL do wszystkich FUNDACJI i STOWARZYSZEŃ działających W OBRONIE ZWIERZĄT !!!

Kochani działajcie proszę !!! skontaktujcie się z włoską fundacją AIDAA,

która wywalczyła we Włoszech już w ponad 2000 miejscowości zakaz sprzedaży i strzelania z fajerwerków i petard !!!

Wy możecie to zrobić w Polsce, podpiszemy petycję o zakazie - tylko proszę działajcie !!!

tutaj jest profil fundacji AIDAA na facebooku: https://www.facebook.com/pages/ASSOCIAZ ... 63?fref=ts a kontakt w informacjach,

proszę w imieniu zwierząt ... a najlepiej działajcie razem - połączcie siły z innymi fundacjami - jesteśmy i będziemy z Wami !!!

=^..^=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszedłby taki zakaz w mojej miejscowości to zrobię wszystko aby było jeszcze głośniej na sylwester :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne... Sylwester jest raz w roku, a oni chcą to zwalczyć żeby bobrom było dobrze :( Panem świata jest człowiek...a przynajmniej tak z natury powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

to są ludzie... wiem ze zwierzęta mają koszmar ale to jest 1 dzień w którym można na to pozwolic.A jak na tej stronie pisze ze wyrzutnia przewróciła się w widzów to jest ich wina bo oni źle umocowali alb w ogóle tą wyrzutnie :D:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są coraz bardziej walnięci , czego oni nie wymyślą. Sam mam psa który panicznie boi się fajerwerków, ale potrafie zadbać z rodziną o to żeby przeżył sywestra w miarę normalnie i spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje w takim razie zakazać używania fajerwerków w czasie masowych imprez ślubów wszędzie tam gdzie się je używa. Jakoś nie wierzę ,że to przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu to prawda, ale czekam na ich bulwers pod moim wpisem :)

Będzie się z czego śmiać, a was zapraszam również do zabawy

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu to prawda, ale czekam na ich bulwers pod moim wpisem :)/>

Będzie się z czego śmiać, a was zapraszam również do zabawy

 

 

JacuQM

W grudniu się dołączę, tak jak to było rok temu ;)

Ale najpierw muszę w końcu na tego FB zacząć wchodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu to prawda, ale czekam na ich bulwers pod moim wpisem :)/>

Będzie się z czego śmiać, a was zapraszam również do zabawy

 

 

JacuQM

Dobry post, pokazujący idiotyzm tych ludzi, masz like;) . Jak będzie zbliżał się sezon, też cos opublikuje, tyle że pewnie szybko zostanie usunięte, bo oni nie znoszą żadnej krytyki (banowali wszystkich w tamtym roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu to prawda, ale czekam na ich bulwers pod moim wpisem :)/>

Będzie się z czego śmiać, a was zapraszam również do zabawy

 

 

JacuQM

 

Świetny pomysł.Fakt,ich bulwers będzie pewnie okropnie śmieszny.Trzeba się tym kretynom jakoś przeciwstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram marcela :xmas_laugh:

...zupełnie nie rozumiem ich toku myślenia, przecież znamy tyle sposobów jak psa odstresować

Ja w sylwestra z rana ide z kundlem na 2godzinny spacer po lesie, wracam i już. :xmas_tongue:

Pies jest tak zmęczony że idzie w kimono xD

A te baby zamiast coś robić w tym kierunku, to bezproduktywnie tylko zajmują internety i piszą jakieś debilne posty.

Chociaż jakby nie patrzeć w większym stopniu są to osoby starsze i wiadomo jak to z nimi jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...