Skocz do zawartości

Empatia - stowarzyszenie antyfajerwerkowych obrońców zwierząt


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem ten temat od tak byśmy mogli podyskutować na temat Empatii i ich akcji poniżej parę linków :

 

cz1. https://www.facebook...patiaPL?fref=ts

 

cz2. Czyli nie zabijaj , nie jedz ryb bo ,.....jak to napiszę zabiję się śmiechem http://empatia.pl/bl...erzetom-wodnym/

 

cz3. https://www.facebook...88889577861591/

 

cz4. http://forum.miau.pl....php?p=10292713

 

Zapraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do 2 linku to , jeżeli chcą to niech nie jedzą Mięsa , ryb .. Najlepiej niech się zagłodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham zwierzęta, ale gdy jest sylwester to niech zainwestują raz w roku na stopery do uszu, zamkną na pól godziny zwierzątko w toalecie i niech nie płaczą. Dla mnie są głupimi penisami. Raz w roku chyba mogą przypilnować pieska, kotka albo innego żółwia. Nic im się nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest , moim zdaniem są to ludzie którzy nie mają co do roboty , i możliwe że mają lekko ****........

 

Aaa MKS : Oczywiście niech się zagłodzą albo dadzą się sami pożreć by mieli dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu muszę to napisać. Empatia, czyli akcja niedouczonych debili. Niestety większość osób, które tworzą tą akcję nie mają pojęcia o zwierzętach, a robią to tylko dla szumu medialnego. Nie mówię tylko o zwierzętach domowych, ale tez o tych dziko żyjących. Jeżeli Pani w telewizji która jest powiązana z emaptią i innymi tego typu organizacjami chroniącymi zwierzęta mówi trzymając na rekach jenota, że to nasz rodzimy piesek i należy go chronić, to ja nie mam pytań, do tego jest ubrana w futro z norek. Przecież ten drapieżnik pierwotnie występował na Dalekim Wschodzie, a później taka osoba tworzy takie akcje i wciska głupoty ludziom. Posiadam trochę wiedzy na temat zwierzaków, gdyż trochę się tym interesuję i wnerwiają mnie takie sytuacje jak takie niedouki które niby powinny być obeznane w temacie opowiadają takie głupoty. Mało się mówi jak zadbać o psa, czy kota na tym ich profilu na fb, ale za to dużo jacy to ludzie są źli bo chcą sobie te dwa dni w roku trochę postrzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie cała empatia to zwierzęta. Trudno nazwać ich ludźmi... ew. podludźmi. Dobrze, że w większości krajów seks i związki małżeńskie ze zwierzętami są zabronione. Biedne świnie leżą w błocie... no to się z nimi wytarzam żeby nie było im smutno. Szczerze beka taka sama z osób, które na ich stronie bronią tak zaciekle fajerwerków. 0 szans na poparcie nie mówiąc już o zmiany czyjegoś zdania. Co innego sposoby złego przechowywania, przewożenia i zabijania zwierząt. W tej kwestii byłbym może w stanie popierać niektóre akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł o rybach rozwalił mnie w gwiezdny pył :xmas_biggrin: . Może niedługo każą nam jeść otręby przez 365 dni w roku? Najlepiej się w ogóle zagłodzić lub wychłodzić - wtedy zwierzątka będą zadowolone. Człowiek ma czynić sobie ziemię poddaną, to on ma ma panować nad zwierzętami, a nie odwrotnie. Lubię zwierzęta i jest mi przykro, kiedy widzę psa na łańcuchu na jakimś nędznym podwórku, ale to co robią ludzie z Empatii to gruba przesada. Doprowadzają do tego, że nie można wybudować lotniska, autostrady ani mostu, aby nie zakłócić spokoju bobrom ani ''rzadkim gatunkom ryb''. Ci ludzie to kompletni idioci - Empatia i inne organizacje pseudo ''obrońców'' zwierząt to moim zdaniem niezmierzona głupota. Niech ludzie czynią sobie ziemię poddaną, a nie oddają tego zadania kaczkom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to tylko jedna noc w roku... tak, ale skoro twój przyjaciel zwierz sika pod siebie ze strachu z okazji twojej zabawy to czy zgotowałbyś swojemu przyjacielowi "ludzkiemu" co roku taką imprezę, żeby się sikał ze strachu?"

 

Cytat z FB.

Nieraz się zsikałem ze strachu. Dokładnie to 2 razy. Jakaś kretynka jadąca samochodem prawie do nas nie wjechała. Dlaczego? Trzymała swojego pieska na kolanach. A 2 raz? Starsza pani z psem. Pies oczywiście biegał radośnie po całej drodze powodując stres.

 

J***Ć EMPATKIE I TYCH KRETYNÓW!

 

http://ifotos.pl/zobacz/gimbastyc_nqepqna.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obiecuje, że dnia 30 Grudnia wkleje w post w wydarzeniu nie strzelaj w sylwestra zdjęcie mojego stuffu.

Dołączam się do akcji. I poza tym że wkleje post to wręcz przeciwnie, wymyśle coś co te feministki jeszcze bardziej zdenerwuje a mam już plan. Taki ja wariat :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie jedzeniem itp. to naprawdę jak chcą niech tam głodują mnie nie przekonają.

A fajerwerki rozumiem że niektóre zwierzątka sie boją.. nie wszystkie, ale jest tylko jeden taki dzień w roku i to właściciel powinni o to zadbać :)

Można kupić leki antystresowe naprawdę one nie kosztują dużo a tym bardziej raz w roku.. Mój pies np. wgl. się nie boi mógłbym wyjść o dwunastej na osiedle i nawet nie zwróciłby uwagi :)

A jeśli chodzi o bezdomne zwierzątka to chyba nie jest to nasza wina tylko ludzi, którzy je porzucili. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami. Też mam psa,który się nie boi wybuchów fajerwerków. Uważam, że to ludzie, którzy nie umieją się cieszyć sylwestrem i pięknem fajerwerków rozprzestrzeniają tyle negatywnych informacji na ten temat :xmas_sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam kotke , psa (ona ) , złotą rybkę , nikt się nie boi no może kot troszę a pies natomiast jak strzelałem na podwórku hukowymi to nic jak by wogóle go tam nie było , a na bączka sobie od tak patrzał a pies ma dopiero 7-miesięcy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myknął mi Vega Sylwester - bez alkoholu i dymu tytoniowego, akurat dla mnie to standars, ale może pójdą krok dalej i zrobią ez muzyki. :xmas_laugh:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...