Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

od jutra, a może uda się już dziś wieczór. Zaznaczamy jednak, że ich wysyłka możliwa będzie od piątku, ponieważ czekamy na naklejki z instrukcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że oferta w porównaniu z masowymi sklepami importującymi hurtowo i często bezmyślnie to samo jest bardzo pozytywna. Spory wybór, część produktów rzadko dostępna. Wygląda ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek późnym wieczorem składałem zamówienie a dziś wczesnym południem juz była paczka. Jestem bardzo zadowolony z szybkiej dostawy oraz dobrego kontaktu ze sprzedający. Oczywiście nie zabrakło kilku gratisów. Polecam :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie skuszę na ich asortyment, bo wygląda solidnie. ;)

Dużo ciekawych rzeczy mało dostępnych w innych sklepach.. i wysyłka za free to już wgl. COOL :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Dziękujemy za złożone zamówienia! Jednocześnie przypominamy, że promocja w obecnej formie trwa trwa tylko do niedzieli, do godz. 23:59!

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Piszemy do Was z prośbą, żebyście nam napisali, czego Wam jeszcze brakuje w ofercie naszego sklepu. Pomożecie?

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na waszej stronie mogę dokonać zakupu naprzykład

jednej paczki petard czy powyżej jakiejś kwoty ?

 

Powyżej 50 zł. Ogólnie możemy wysłać 1 paczkę petard, ale czy to się będzie opłacało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie brakuje rakiet Perfect i petard Thunder King P1000 i Mega Piratka P2000 od Maxsema

 

Perfecty na początku grudnia w ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje rakiet diabolo jr8 :)/>/> Jak by sie dalo to,dajcie. I moździerz artillery Shell 12 kul jakoś tak sie pisze :D/>

 

 

Moździerz ten był, jest i będzie w naszej ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie zrobić styczniową wyprzedaż? Jeśli tak, to w jaki sposób zamierzacie dogodzić posezonowym klientom?:)/>

 

Raczej nie planujemy, ponieważ zeszły rok nam pokazał, że nie mieliśmy za bardzo co wyprzedawać :)

 

a czy będą diabolo jr8 ?

 

Postaramy się coś z tym zrobić, ale nie obiecujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie planujemy, ponieważ zeszły rok nam pokazał, że nie mieliśmy za bardzo co wyprzedawać :)/>

 

 

 

Postaramy się coś z tym zrobić, ale nie obiecujemy :)/>

 

Bo chcialbym u was zamówić, ale jak,nie będzie to będę musial gdzieś indziej :)

 

najlepiej jak by bylo 28 listopada,jr8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chcialbym u was zamówić, ale jak,nie będzie to będę musial gdzieś indziej :)/>

 

najlepiej jak by bylo 28 listopada,jr8

 

do tego czasu niestety bez szans :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety 2,5" shell rocket od Euro Pyro ;)/>

 

Może jeszcze w tym miesiącu się pojawią. Są zamówione.

 

Najlepiej jak byscie sprzedawali duze rakiety na sztuki :)/>

 

Pojawią się Moon nighty, Absolute, Calisto itp, martwimy się jednak jak sobie poradzą z przesyłką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze w tym miesiącu się pojawią. Są zamówione.

A to miła niespodzianka :D/> Może jeszcze pojawią się zapalniki 5m? Wtedy zamawiam u Was na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujecie może jakąś promocję po darmowej wysyłce? Jak tak to mniej więcej kiedy, bo 25 listopada chcę zamówić, ale mógłbym trochę poczekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujecie może jakąś promocję po darmowej wysyłce? Jak tak to mniej więcej kiedy, bo 25 listopada chcę zamówić, ale mógłbym trochę poczekać. :)/>

 

 

No przydała by się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to miła niespodzianka :D/>/> Może jeszcze pojawią się zapalniki 5m? Wtedy zamawiam u Was na 100%

 

są w ofercie, wrzucimy na sklep

 

Szykujecie może jakąś promocję po darmowej wysyłce? Jak tak to mniej więcej kiedy, bo 25 listopada chcę zamówić, ale mógłbym trochę poczekać. :)/>

 

w środę pojawi się kolejna akcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...