Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwnie badacie temat bo rac są tylko 3 rodzaje. Tekturowe, comety i włoskie...

 

Nigdzie nie padło pytanie o rodzaje rac z naszej strony, tylko o konkretne firmy, które wg was robią najlepsze w stosunku np. do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comet jest za drogi żeby ktoś to kupował jeśli mówimy o tej samej racy.

 

Witamy. Produkty dostępne od dziś na pewno pojawią się w pierwszej połowie tygodnia na sklepie www. Dajemy ostatnią możliwość dopisania propozycji.

Mamy nadzieję, że uda nam się wrócić do firmy do godz. 21 i wtedy w pierwszej kolejności przeprowadzimy losowanie.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie. Na wstępie chcilibyśmy podziękować wszystkim, którzy podali propozycje produktów. Były to dla nas bardzo cenne wskazówki, które postaramy się wprowadzić w życie sklepu. Na pewno część z tych produktów znajdziecie już w naszej ofercie, a z czasem powinny pojawić się nowe. Dodatkowo, postanowiliśmy zrobić 3 nagrody - taka nasza mała niespodzianka :xmas_smile:

 

Bon o wartości 60 zł wygrywa użytkownik Ktośtam

Bon o wartości 40 zł wygrywa użytkownik Mateyek24

Bon o wartości 20 zł wygrywa użytkownik Marc

 

Serdecznie gratulujemy. W celu omówienia szczegółów, prosimy o kontakt mailowy info@piroart.pl .

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do zakupów.

 

Pozdrawiamy, zespół PiroArt.eu

 

 

PS.

Filmik z losowania zostanie dołączony, jak tylko zgra się na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, produkty dorzucamy wieczorami. Dziś wyjątkowo może być przerwa, ale dużo dojdzie jutro do ok 16. Do niedzieli dojdą dodatkowo:

 

TXA859

JF09

JF05-2

JM06

JW25

JW17

R18058

JW7000

 

W dniu dzisiejszym kontakt z nami jest nieco utrudniony, dlatego zainteresowanych zapraszamy na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii wyrzutnie 50-100sh po wejściu w interesującą nas kostke strona się rozjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówionko poszło wczoraj wieczorem, jak dojdzie paczka dam fote oraz moją opinie o sklepie. Teraz tylko czekamy na paczuszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj otrzymałem paczke, bardzo pozytywna reakcja, wczoraj wysłana dzisiaj jest, jak by mało tego jeszcze przy zamówieniu na ok. 150zł gratisy na prawie 40zł, Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie paczka nigdy nie dostałem przesyłki tak szybko. Mimo że zapłaciłem tylko za przesyłkę dostałem jeszcze parę gratisów. Na pewno jeszcze kiedyś u was zamówię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpakowałem paczkę i jestem bardzo, bardzo mile zaskoczony. Wszystko ładnie zapakowane, produkty w bardzo dobrym stanie (z innego sklepu doszły do mnie np. połamane JB-1 Thunder King :(). Do tego dostałem w gratisie paczkę FP3 Mini, TXP859 Bang i 6 Żuków (P0003A). Serdecznie polecam sklep!

 

Kilka zdjęć z unboxingu: http://imgur.com/a/MXKUG

 

Paczka dotarła dokładnie w dwa dni, co jak na czas tuż przed świętami jest bardzo dobrym wynikiem. Obsługa bardzo miła, nie miałem żadnych problemów z kontaktem.

 

Jeszcze raz POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za miłe opinie. Produkty, które otrzymaliście w gratisach solidnie przetestujcie i oczywiście podzielcie się opinią na forum :)

 

Może uda nam się jeszcze zorganizować jakąś szybką, świąteczną promocję z gwarancją wysyłki, więc bądźcie czujni!

 

PiroArt.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witajcie!

 

Miło nam Was poinformować, że od poniedziałku, tj. 10.11.2014r. przez okres 2 tygodni obowiązywać będzie wysyłka za free przy zamówieniach powyżej 80 zł (przedpłata na konto) lub 90 zł (płatność za pobraniem). Dodatkowo zachęcamy do odwiedzin zakładki NOWOŚCI, gdzie znajdują się dodawane przez nas ostatnio produkty. Uzupełnianie sklepu potrwa ok 7 dni, jeżeli czegoś nie ma w naszej ofercie, a chcielibyście kupić dajcie nam znać, może wybrany artykuł znajduje się już w naszym magazynie.

 

W najbliższych dniach uzupełnimy ofertę o wybrane produkty Komety, Jorge, Triplex, Gaoo, Europyro i petardy Klasek :fireworks:

 

Pozdrawiamy,

PiroArt.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naszej oferty dołączyło prawie 90 nowych produktów, a to jeszcze nie wszystko. Zgodnie z Waszymi uwagami, od poniedziałku 17.11. w ofercie pojawią się petardy, m.in. Dum Bum, Mini DumBum, Mini Bomb, Bomb Black, Develova Rana. Z kolejnych nowości to około 40 pozycji od Europyro i dostawa z Komety.

 

Przypominamy, że już od poniedziałku 10.11. rusza promocja z darmową wysyłką i będzie trwała przez 2 tyg.

 

Zapraszamy do zakupów,

 

PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja ruszyła! Zapraszamy wszystkich chętnych do składania zamówień!

 

Jednocześnie przypominamy, że cały czas dodajemy nowe produkty do naszej oferty. Masz pytania, propozycje - śmiało pisz maila:

 

info@piroart.pl

 

lub na Facebooku (link w stopce)

 

Pozdrawiamy,

PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu FB można już zobaczyć zdjęcia petard Klasek i porównać sobie ich wielkość z tradycyjnymi FP3

 

 

Kiedy będzie można kupić te petardy na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...