Skocz do zawartości

Keller - 36szt.


Korsarz96

Rekomendowane odpowiedzi

Rzymskie ognie 36 sztuk

Symbol: 22191-36

Importer: Keller

ilość strzałów : 12

kaliber ( w mm ) : 10

długość ( w cm ) : 25

efekt : czerwone, żółte, niebieskie i zielone komety z gwiazdkami

jednostka sprzedaży : 36 sztuk

zdj. http://www.sklepbigfun.pl/1347/mega-paki/sklep-fajerwerki-rzymskie-ognie-36-sztuk.html

 

Przed chwilą poszedłem z kolegą na dwór i coś mnie podkusiło żeby wziąść ze sobą dwie sztuki tych rzymiaków. Prawde powiedziawszy jestem cholernie zaskoczony ! Sądząc, że to jest to od kellera spodziewałem się co najwyżej jedno-metrowego wzlotu a tu taj zaskoczenie o.O 4-kolorowe komety leciały na na ok. 10metrów :O Efekt też nie był najgorszy bo oprócz kolorowych "pocisków" były lekkie złote iskry ! Naprawde polecam zakup tych ogni ! Myślę że przy następnym zamówieniu wezme jeszcze z paczuszke (36szt.) tych Rzymskich Ogni :> Polecam w 100% !!!!!! Jeśli mi się uda postaram się w tym tygodniu dodać filmik :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast miałem je rok temu i zero satysfakcji nic tylko wrzucić do ogniska... Chyba że jakoś polepszyli ich jakość ale ze swojego doświadczenia z nimi nie polecam 4/10.

 

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze bo miałem te i na przykład jorge, ale te jak na kellera to byłem miło zaskoczony. Fajne na początek małego pokazu ustawić je pod kątem tak z 72szt i efekt powinien być fajny, może na drugi rok sam spróbuję tak zrobić ;d 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem polepszyli się,w tamtym roku było więcej niewypałów i lecieli dużo niżej,dzisiaj odpaliłem 4 sztuki i kilkanaście strzałów leciało ponad 20 metrów.Naprawdę polecam te rzymiaki, za 12zł 36 sztuk,nic tylko brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem polepszyli się,w tamtym roku było więcej niewypałów i lecieli dużo niżej,dzisiaj odpaliłem 4 sztuki i kilkanaście strzałów leciało ponad 20 metrów.Naprawdę polecam te rzymiaki, za 12zł 36 sztuk,nic tylko brać

 

Dobrze słychać taką opinie o produkcie który pierwszy raz sam nabyłem w tym roku

Mam nadzieje że u mnie będzie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupilem je. Sa dobrej jakosci, jak koledzy pisza leca ok 4m, lecz jedyna ich wada ze nie kazdy z nich strzela " 8 strzalow" 1 sztuka wysztrzelila mi 6 strzalow tylko, no nw czemu. ale i tak 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem w posiadaniu 10 strzałowych i powiem tak: bardzo ładny efekt tyle, że połowa strzałów w pierwszej sekundzie wystrzeliwuje na jakieś 2 cm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w posiadaniu 10 strzałowych i powiem tak: bardzo ładny efekt tyle, że połowa strzałów w pierwszej sekundzie wystrzeliwuje na jakieś 2 cm ://>

 

 

Ja w tamtym roku miałem te 10-strzałowe i tez mi blisko z 10 wystrzeliło w ten sposób.W tym roku kupiłem 12-strzałowe wystrzeliłem już ponad 20 sztuk i takie przypadki jak w tamtym roku mi się nie przytrafiły.Nie wiem może to zależy od paczki albo poprostu te 12-strzałowe są lepsze niż 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mój filmik odpalonych wszystkich rzymiaków w kształcie wachlarza +wyrzutnia columbus(w połowie niewypał) +x2 Saturn +x2wyrzutnia Planet 100strz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt rzymiaków jak na tą cene spoko. Tylko bardzo badziewne wykonanie, czasami ładunki się same wysypywały, czasami strzelał po 5 naraz... 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 12 zł dostajemy 36 naprawdę dobrych rzymiaków, ale tak jak kolege wyżej napisał czasami strzelają 5 na raz i często przy 3 pierwszych wystrzałach ładunki są wyplówane na ok 5 m, ale przy dalszych wystrzałach kulki lecą na ok 30m, mimo to można spokojnie brać ;) 9/10

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 12 zł dostajemy 36 naprawdę dobrych rzymiaków, ale tak jak kolege wyżej napisał czasami strzelają 5 na raz i często przy 3 pierwszych wystrzałach ładunki są wyplówane na ok 5 m, ale przy dalszych wystrzałach kulki lecą na ok 30m, mimo to można spokojnie brać ;)/>/> 9/10

 

 

Kamilox :fireworks:/>/>

Ty wiesz ile to jest 30m ? Nie przesadzajmy są bardzo fajne do zabawy ale nie jest to jakiś super mega zymiak -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile to jest 30m strzelałem nimi na takim boisku i dolatywały z jednego końca na drógi(niektóre), a wiem jaką długość ma to boisko :P

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tym filmiku wypadł dość słabo, mi wśród 36szt. tylko dwa takie się znalazły co "wypluwały" strz. reszta btła naprawde spoko :>

Mi to tylko 1 niewypał sie trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...