Skocz do zawartości

PXO201 Explosion 5


Tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Nie podobały mi się. Kosztują 8 zł i to za drogo jak na dwa pięcio strzałowe rzymiaki. Efekt nie był aż tak zły ale w jednym tylko cztery strzały za działały. Gdyby było z piętnaście strzałów byłyby naprawde fajne a tak to lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Mam te rzymiaki, tylko coś mi się nie zgadza :| , otóż albo mam z różnych lat produkcji, albo są 2 wersje tych rzymiaków :| . Jutro dodam tutaj zdjęcie i je oglądnę, może coś znajdę o co chodzi, bo kod ten sam, a wielkość inna, zresztą zobaczycie, jak dodam zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

 

A więc dodaję fotki rzymskich ogni PXO201 Explosion, jak widać są na rynku 2 rodzaje, kwestia tego, czym się różnią? Explosion niebieski otrzymałem jako gratis do zamówienia z tego roku tj. 2018 , natomiast czerwony zakupiłem w 2017 roku, każdy z nich pochodzi z innego sklepu. Podam dane, które znajdują się na opakowaniach. Czerwony ma dodatkowo informację o dacie produkcji w 2015 roku, na niebieskim takowej nie znalazłem. Oba mają ten sam kod produktu PXO201.

 

IMG201801_qxqhrre.jpg

 

Explosion czerwony

NEC: Na etykiecie - 33,5g x2 , na produkcie 33,5g

Efekt: red tail up burst red star white Strobe, Green tail up brust green coco, red tail up brust red coco cracling

Explosion niebieski

NEC: Na etykiecie – 40g x2, na produkcie 15g ( coś tu jest zdecydowania nie tak, co innego na etykiecie a co innego bezpośrednio na produkcie

Efekt: red Green star + cracking, Green glittering + chrysanthemum

 

Co o tym sądzicie? Najchętniej bym wystrzelił i spróbował oba nagrać, ale znając życie zaraz ktoś komu wszystko przeszkadza zadzwoni wiadomo gdzie -_-. W każdym razie na pewno porównam je na sylwestra 2018/2019. Tak, wiem, kawał czasu :biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wykonują robotę.Dość wysoko lecą a jakość efektu naprawdę godna polecenia.U mnie było tak,że jeden był sporo lepszy od drugiego.Szkoda,że nie nagrałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...