Skocz do zawartości

[Fredek] Sylwester 2013-2014


Fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokupiłem dziś SuperBombe z LIDLA. :) Za 55zł nie widziałem jeszcze kostki tych rozmiarów zobaczymy czy było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładałem filmy do kupy.

 

Pierwszy nagrywany telefonem SGS3

 

 

Drugi nagrywany przez szwagra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego zadajecie pytania czym były wykonane zdjęcia skoro macie wszystko podane na tacy, wystarczy sprawdzić.

 

Lusterko to Canon 550D, myślę że nie na kitowym obiektywie ale mogę się mylić, całość dopełniono w Adobe Photoshop CS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki te akurat były robione :Canon 550d + Samyang 8mm fajny szerokokątny obiektyw fajnie nagrywa filmy (cały efekt w kadrze) mam jeszcze około 180 fotek robionych Canonem 600D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część wyszła część nie mogę je gdzieś załadować tylko gdzie????

Myślę że dobrym rozwiązaniem będzie pokazywarka.pl łatwo szybko i skutecznie, chyba że ktoś ma lepsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzadko piszę w takich tematach i oceniam stuff i zakupy ale tu napiszę. Bardzo dobre kostki Bardzo dobry początek. Oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) od dwóch lat zbierałem się na wyprzedaż i zawsze zapominałem albo kasa była potrzebna na co innego.

 

Super zakup ile wydałes ?

 

Łooo stary co to jest ..Ile dałeś za wszystko?

 

Za wszystko czyli kostki 20m lontu zapłaciłem 906,52zł zakupy robiłem w Top10 taniefajerwerki ze względu na chyba największy wybór.

 

Rzadko piszę w takich tematach i oceniam stuff i zakupy ale tu napiszę. Bardzo dobre kostki Bardzo dobry początek. Oby tak dalej

 

Dzięki Cooli za opinię starałem się wybrać kostki chwalone przez użytkowników forum i zarówno takie których jeszcze nie miałem (Songa miałem ale bardzo fajna dlatego kupiłem kolejny raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek Roku to bardzo ładne zamówienie :xmas_biggrin: same dobre wyrzutnie i większość konkretów :fireworks: ja też czekam na zakładkę 2014 i wstawię foty mojego zamówienia , jakie plany na ten rok ? pokaz czy strzelanie pojedyncze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek Roku to bardzo ładne zamówienie :xmas_biggrin:/> same dobre wyrzutnie i większość konkretów :fireworks:/> ja też czekam na zakładkę 2014 i wstawię foty mojego zamówienia , jakie plany na ten rok ? pokaz czy strzelanie pojedyncze ?

 

Wypadało by chyba w końcu coś połączyć a czy lontem czy z systemem to czas pokaże do sylwestra daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...