Skocz do zawartości

[Mero] Stuff na 2013/2014r


MeRo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :)/> Przyszedł i czas na mnie, bez owijania w bawełnę poniżej zamieszczam listę tego, co mi się udało zakupić w tym roku.

 

Rakiety :

-Aries

-Big Whale 5

 

Moździerze :

-Magic Sky

 

Wyrzutnie :

-Andromeda

-Don't Worry, be happy

-Big Bang! Pluton

-Babel

-Macrocosmos |||

-Red peon

-Kometen Symphonie

-Saturn Missiles, 50 strzałów. ( X4)

 

Petardy :

-FP3 Big.

-Explosive 1, (x2)

-Picolo corosair, ogółem sporo picolaków.

-Karabinek, 200 strzałów (x2)

 

Art. różne :

-Zestaw Pyromix.

-Zestaw Planet.

-2 motylki "Kamikadze"

-Rzymskie ognie "Multicolour"

-Rakietki wydające pisk / huk.

-Cyrcoblitz ( x3)

-Lont zielony ( 1cm/s)

-Motylki i pierdoły z poprzedniego roku.

 

969323_505206646243496_1025423389_n.jpg

 

Śmiało piszcie co sądzicie na temat stuffu. Jeśli chcecie to mogę dodać jeszcze kilka fotek, lecz niestety w gorszej rozdzielczości.

 

Chciałbym jeszcze publicznie podziękować użytkownikowi endriu123457 za wszelką pomoc, jaką mi oferował podczas zakupów. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny zestaw dla każdego szalonego piromana :D są rakiety, jest moździerz, wyrzutnie. Dwa lata temu mój stuff wyglądał bardzo podobnie :) Dobrze, że zakupiłeś lont, będzie można połączyc jakies artykuły co podniesie emocje i zwiększy zabawe :P Dojdzie coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, finał... Tu jest problem, mianowicie : Miało być JW90, lecz z racji, że bardzo lubię rakiety, postanowiłem zrezygnować z tejże kostki i FP3 small, a kupić sobie Big Whale 5. Z drugiej strony staram się też, by co roku doznawać innych wrażeń z mojego "asortymentu" :P , więc postanowiłem sobie w tym roku odpuścić JW90.

 

Wielu z Was pyta się, czy coś jeszcze dojdzie. Hmm, może jedna mała kostka z marketu? Nie wiem, bo i tak budżet jaki miałem przeznaczyć w tym roku na fajerwerki wydłużył się o 100zł. :| A poza tym zbierać zaczynam na auto :]

 

Glosal słusznie podkreślił, że zakupiłem lont. Mam zamiar połączyć sobie 4 wyrzutnie saturn missiles i mieć niezły sajgon na niebie w jednym momencie :D Oprócz tego połączę sobie te dwa karabinki ;)

 

P.S : Mam zamiar kupić sobie turbo torcha. Takie pytanie : Na całego sylwestra starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S : Mam zamiar kupić sobie turbo torcha. Takie pytanie : Na całego sylwestra starczy?

 

Według mnie powinieneś dokupić jeszcze kilka zwykłych zapalniczek bo z tym to nigdy nie wiadomo, no i oczywiscie do tego zapałki ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, finał... Tu jest problem, mianowicie : Miało być JW90, lecz z racji, że bardzo lubię rakiety, postanowiłem zrezygnować z tejże kostki i FP3 small, a kupić sobie Big Whale 5. Z drugiej strony staram się też, by co roku doznawać innych wrażeń z mojego "asortymentu" tongue.gif , więc postanowiłem sobie w tym roku odpuścić JW90. (...)

 

Racja, każdy ma inny gust, jeden woli mieć coś dużego na finał, a drugi rakiety. I chwała Ci za to, że chcesz każdego roku mieć co innego, po co żyć monotonnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, zgrabny zestawik. Są rakiety, kostki, moździerz, petardy i pierdółki, czyli wszystkiego po trochu :) 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I wszystko wystrzelane ;d Teraz czekać na to co pokażą inni :D Cały dzień, wystrzelałem się na maaaaaxa. Zawiodłem się jednak na rakietach Aries i na Big Whale 5, wg. mnie jakoś miały mały efekt, mimo że miałem je rok temu i były w porządku. Ale może i to tylko moje odczucia. Poza tym wszystko mega! :) Szkoda że już koniec :P Oczywiście nie obeszło się od dziadka krzyczącego że nie wolno strzelać w sylwestra.. (Empatia power, heh.. ) Nie chciało mi się z nim kłócić, więc życzyłem mu szczęśliwego nowego roku i poszedłem strzelać dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się jednak na rakietach Aries i na Big Whale 5, wg. mnie jakoś miały mały efekt, mimo że miałem je rok temu i były w porządku. Ale może i to tylko moje odczucia. wink.gif

 

Moje Big Whale 5 też miały małe efekty, ale przynajmniej ładne, różnorodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...