Skocz do zawartości

Pyromagic 2014 - 7. Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym ukazały się pierwsze informacje i firmy dotyczące edycji Pyromagic w roku 2014. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia 2014.

 

Lista Uczestników:

 

1. H.C. Pyrotechnics (Belgia) - www.pyrotechnics.be

 

2. Flash Art - Dubai The Show & Effects Llc (Zjednoczone Emiraty Arabskie) - www.flashart.com

 

3. JoHo Pyro (Finlandia) - www.johopyro.nu

 

+ prawdopodobnie pokaz poza konkursem

===================================================================================================

Mnie raczej na tej edycji nie będzie, ale zrobimy listę obecności jak zawsze. Jak ktoś będzie, niech napisze w temacie to dodam.

 

Lista obecności:

 

- domin839

- Utek

- Pyromagic

- hakapoi

- velibrum

- JacuQM

- Raphii

 

 

Post będzie edytowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Mpi się tylko tak naigrywa, że go nie będzie, a pewnie w pierwszym rzędzie będzie stać na pokazach :)/>

 

Tym razem nie, 5 razy byłem wystarczy. Wolę odwiedzić ten nowo powstały festiwal. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku także się pojawie na 100% wiem że niektórzy będą się bardzo cieszyć hihihi :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja może się wybiorę. Tylko mam takie pytanie czy ktoś będzie może jechał przez Brodnicę albo okolice? Jak tak czy jest możliwość żebym się z kimś zabrał, ewentualnie jakby ktoś był chętny ja mogę kogoś zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wyniki, bo gdzieniegdzie są one mało precyzyjne:

 

1 miejsce - BELGIA - H.C. PYROTECHNICS

2 miejsce - FINLANDIA - JoHo PYRO

3 miejsce - ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE - FLASH ART - DUBAI THE SHOW & EFFECTS LLC

 

Najlepiej strzelona 1 część biało-czerwona - FINLANDIA - JoHo PYRO

Najlepiej strzelona 2 część z podkładem do V Symfonii Beethovena - FINLANDIA - JoHo PYRO

 

I jeszcze filmik z drona, który budził spore zainteresowanie:

 

http://youtu.be/BZWgcAK1SM4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...