Skocz do zawartości

Gdzie na Sylwka?


piotrgrygiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie ;) Dumam nad jakimś ciekawym miejscem na Sylwka. Niestety dotychczasowe wychodziły nędznie - zawsze chciałem wykombinować coś fajnego i wychodziła z tego d*pa, bo se przypiominałem w ostatniej chwili... Tym razem jestem zmotywowany! :D Może Beskidy http://alegratka.pl/ogloszenie/sylwester-w-beskidach-22653858.html?h=a5be2fac83304a10 Ktoś z Was był w tym hoteliku? Co planujecie na Sylwka (oczywiście o ile już planujecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że sylwester w górach to dobry pomysł. Wiele osób jeździ właśnie spędzić sylwester w góry. Ja osobiście jeszcze nie zacząłem planować sylwestra. Jednak na dniach powoli będzie trzeba ogarniać jakieś piro i miejscówke ;) Rok temu byłem we Wrocławiu i wspominam to dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góry świetny pomysł o ile kogoś stać ( jeżeli tak to pamietaj zamawiaj już teraz miejscówkę bo później nie ma co ) .

Również możesz spędzić go na Sylwestrowej mocy przebojów . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W domu najlepiej :) Chyba że jest jakaś impreza która jest na prawdę warta siebie to można gdzieś wyjść. Pojechać nigdzie nie pojade nigdy !

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłem nowy ciekawy projekt, o wiele lepszy niż sylwek w domu. :) Czyli co roku sylwester w innym mieście w różnych krajach. Np. Londyn czy Sydney itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja zawsze strzelam petardami i rakietkami w ogrodzie :D a o godzinie zero wychodzę na drogę strzelać wyrzutniami, i podziwiać fajerwerki sąsiadów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypasioną opcję znalazłem http://alegratka.pl/ogloszenie/sylwester-z-kuligiem-i-paintballem-w-22932513.html?h=a5be2fac83304a10. Co powiecie na Sylwka z paintballem? :D/> Może być ciekawie, jak wszyscy już sobie łykną :P/>

 

taa.. alkohol i paintball. Ciekawa mieszanka :) Tylko potem zamiast cieszyć się sylwestrem można się pocieszyć szpitalnym żarciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Szatkiem185 i jeszcze innymi znajomymi idziemy raczej na salę bawić się, tańczyć do białego rana :)

Wszystko wystrzelać trzeba do 19, jedynie do marynarek po ciuchu fp3 i od czasu do czasu huknąć coś przed salą :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku, w domu :)

Lubię mieć swobodę podczas strzelania, wychodzę o której chcę itp.

Po za tym lubię taką domową, rodzinną atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu najlepiej :)/> Chyba że jest jakaś impreza która jest na prawdę warta siebie to można gdzieś wyjść. Pojechać nigdzie nie pojade nigdy !

 

 

 

 

JacuQM

 

Ja sądzę tak jak JacuQM najlepiej w domu i też nigdzie nie wyjadę nigdy ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...