Skocz do zawartości

Piromax


Piromax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników w imieniu nowego importera - Piromax :)

Będziemy wdzięczni za sugestie dot. naszej firmy, produktów, obsługi, etc.

Państwa uwagi będą dla nas cenne, gdyż jako nowa firma chcemy się rozwijjać tylko we właściwych kierunku, tj. jakość-wybór asortymentu-cena.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche drogie wyrzutnie opusccie troche ceny ;):D

 

A skąd wiesz jakie są ceny produktów w piromaxie :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , po wakacjach powinno się zrobić Promocje PiroMax'a , Dla lepszego zbytu i testu przez wielu ludzi

A i mam nadzieje że J/w pojawią się wszystkie produkty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , po wakacjach powinno się zrobić Promocje PiroMax'a , Dla lepszego zbytu i testu przez wielu ludzi

A i mam nadzieje że J/w pojawią się wszystkie produkty ?

Oczywiście, że będziemy robić i promocje i konkursy :)

Zaraz we wrześniu startujemy marketingowo.

Asortyment uzupełniamy na biężąco - do końca pażdziernika 2013 powinniśmy mieć petardy, rzymskie ognie, rakiety i zestawy pirotech. W związku z tym, że jest to nasz pierwszy rok - to musimy rozsądnie dobierać i wprowadzać asortyment (Nie od razu Rzym zbudowano :))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną importer nie posiada własnego sklepu internetowego jednak wszystkie produkty można kupić na www.taniefajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapraszamy do naszej siedziby (biuro handlowe, hurt i sklep detaliczny) w Blizne Łaszczyńskiego, ul Warszawska 34 (dla znających Warszawę, mieścimy się 150 m od węzła Lazurowa przy autostradzie A2 i przedłużeniu ul. Górczewskiej-dokładnie 1km od Tesco)

Zapraszamy

Zdj%C4%99cie%20z%20banerami.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie,

Będę wdzięczny za opinie fachowców/forumowiczów/konsumentów fajerwerków w kwestiach....

1/ Jak przygotowane filmy chcielibyście oglądać ?

2/ Czy zaletą będzie pokazywanie zdjęcia produktu podczas trwania filmu ?

3/ Czy dopuszczacie żeby podczas filmu (na końcu) ukazywała się reklama firmy ?

 

Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi, dla porównania przesyłam filmy w 2 wersjach:

- PXB3801-DEMONY OGNIA (bez zdjęcia produktu)

- PXB3801- DEMONY OGNIA (ze zdjęciem produktu i reklamą Piromax)

http://www.youtube.com/watch?v=fbNmFMuk_Eo - PXB2203- FIRE BALL (bez zdjęcia produktu)

http://www.youtube.com/watch?v=3WYoh9mUO3I - PXB2203- FIRE BALL (ze zdjęciem produktu i reklamą Piromax)

Pozdrawiam

Zespół PIORMAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę, że tak jak koledzy wyżej. Na początku pokazać zdjęcie i kod produktu, a później już nic tylko sam efekt i te informacje w prawym górnym rogu (fajnie to wygląda jak dla mnie).

2. No tak, jak wyżej myślę, że nie będzie sensu już podczas filmiku, jeżeli zostanie ono pokazane na samym początku.

3. Jak najbardziej, dlatego że Państwa logo, reklama bardzo ładnie się prezentuję, jak dla mnie super wykonanie, dlatego też może się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pierwsze wypowiedzi, są dla nas bardzo cenne :)

Wytłumaczę tylko - co przemawiało za tym, żeby nie umieszczać wizerunku produktu jako planszy tylko na samym początku.

Po 1/ osoba ogladająca - może nie zapamiętać wizerunku i musi po obejrzeniu wracać jeszcze raz do początku filmu

Po 2/ teoretycznie im więcej wyświetlanego zdjęcia tym większa szansa na zapamiętanie produktu

Po 3/ staramy się tak dopasować wielkość zdjęcia i czas wyświetlania produktu jak najmniej inwazyjnie

 

Czekamy na dalsze sugestie, nowe pomysły -może inna forma ?

Zespół Piromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ Jak przygotowane filmy chcielibyście oglądać ?

 

Tak aby wnosiły jak najwięcej informacji o kostce/firmie (czyli najlepiej ze zdjęciem produktu i opisem)

 

2/ Czy zaletą będzie pokazywanie zdjęcia produktu podczas trwania filmu ?

 

Tak. Wzrokowo można zapamiętać etykietę i wielkość kostki

 

3/ Czy dopuszczacie żeby podczas filmu (na końcu) ukazywała się reklama firmy ?

 

Jak najbardziej reklama dźwignią handlu. Wiadomo od razu do kogo się udać.

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów bo początek wypadł nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na Piromax

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...