Skocz do zawartości

ZMIANY!


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że ostatnio zrobił się niezły bałagan na forum a ja mam trochę czasu aby to wszystko jakoś ogarnąć, chcę wprowadzić nowe zasady co ma za zadanie nie pozwolić na kontynuacje "zasyfiania" forum. A mianowicie:
1. Filmy pojedynczych fajerwerków lub tego samego rodzaju umieszczamy w odpowiednich komnatach (tzn. Wyrzutnie, Rzymskie ognie, Fontanny itd.) a nie tutaj!
2. Tematy z filmami lub filmami ORAZ zdjęciami z profesjonalnych pokazów pirotechnicznych poprzedzamy tagiem [POKAZ]
3. Tematy z filmami lub filmami ORAZ zdjęciami z amatorskich pokazów np. kilka rodzajów fajerwerków niekoniecznie połączonych ze sobą razem poprzedzamy tagiem [AMATOR POKAZ]
4. Tematy przedstawiające tylko i wyłącznie zdjęcia poprzedzamy tagiem [ZDJĘCIA]
5. Tematy przedstawiające tylko i wyłącznie filmy które nie są filmami pokazów pirotechnicznych profesjonalnych czy amatorskich (czyli niepasujące do pkt. 2 i 3) np. materiał wideo z wywiadem, linki do stron o fajerwerkach na których są najróżniejsze filmy itp. poprzedzamy tagiem [FILMY]
6. Tematy z prezentacjami w postaci graficznej lub obrazu ruchomego np. slajdy w PowerPoincie opisujące co mamy zamiar kupić na sylwestra, poprzedzamy tagiem [PREZENTACJA].
7. W przypadku kiedy poszukujemy zdjęć/filmów fajerwerków, przed nazwą tematu umieszczamy tag [sZUKAM]. Konkretna odpowiedź ze zdjęciami/filmami z tego tematu będzie przenoszona do odpowiednich komnat w Fajerwerkach
8. Grupa moderatorów będzie stopniowo ustalać nowe kategorie (uwaga! nie będziemy tworzyć nowej kategorii specjalnie dla jednego tematu, zrobimy to tylko wtedy jeśli istnieje jeszcze jeden podobny temat lub w zamiarze będzie jego powstanie)
9. Wszystkie niepasujące do żadnej z powyższych kategorii tematy muszą być poprzedzone tagiem [iNNE]
Życzę owocnej lektury forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół forumowiczów nie będzie tych twoich zasad przestrzegać, szczególnie jak nowe osoby przyjdą. Nie będą o ty wiedzieć o tych tagach i będziesz miał jeszcze więcej roboty.

trochę to wszystko dziwne. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak po prostu i już :roll: Osoby które nie będą umieszczać tagów przed nazwą tematu będą zarówno ostrzegane jak i poinformowane o szczegółach (dam link do tego tematu).

trochę to wszystko dziwne. :???:
Nie nie jest to dziwne, to przyzwoite zachowanie moderatora który chce aby z 8430 postów zostały te najbardziej wartościowe, i stopniowo wspólnymi siłami będziemy to robić :) Zamykam temat aby mogli wypowiadać się tylko moderatorzy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto dodać jeszcze tagi [ZDJĘCIA], [PREZENTACJA]. Nie warto jeszcze zamykać tematu, lepiej posłuchać jeszcze opini innych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie będzie przestrzegał(może z wyjątkiem niektótych userów) , bo to jest... trudne do zapamiętania.
Lepiej zrób oddzielny dział i za nieprzestrzeganie dawaj warny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł według mnie bardzo dobry, gdyż wtedy wszystko byłoby jak w szwajcarskim zegarku :wink: Proponuję dodać jeszcze tag [GRAFIKA], gdzie będą umieszczane własnoręcznie stworzone grafiki związane z fajerwerkami.

Hmm, a może by tak po przyjeździe Wapstera utworzyć kilka sub-kategorii? To według mnie byłoby znacznie lepsze i wygodniejsze dla użytkowników.

Widziałem również na innym forum, tagi przy tworzeniu tematu, które automatycznie dodawały się do nazwy tematu. To byłoby świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym automatycznym dodawaniem to już trochę lepszy pomysł. Bo większość userów nie będzie dodawać tych tagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wapster odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...