Skocz do zawartości

KONKURS - EUROPYRO & BIGFUN - dyskusja


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Czy preferowane są nazwy po polsku, czy też po angielsku? Importerzy mają dosyć różne gusta w tym względzie, a sam Śmieszek posiada zarówno produkty z nazwami angielskimi, jak i polskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj mija termin i tak się zastanawiam czy zostanę rozpozany w adresie e-mail z ktorego wsysłałem wiadomość ? czy mam wyslac ponownie z swoim nickiem na tym forum ? wyslalem z tego maila ktory podalem rejestrują się na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamy wszystkich serdecznie

 

na wstępie chcieliśmy poinformować, iż nie spodziewaliśmy się, aż tak dużego zainteresownia naszym konkursem i jednocześnie podziękować wszystkim osobom, które wzięły w nim udział. W dniu dzisiejszym zostaną wyłonieni zwycięzcy, których nazwiska ( nicki) podamy na forum jutro.

 

Pozdrawiamy

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

na wstępie pragnę przeprosić za opóźnienie z podaniem wyników konkursu.

 

Po długich i burzliwych debatach wybraliśmy 4 zwycięzców:

Rozstrzygnięcie konkursu:

 

1 miejsce: Jakub Bajek Sylar

nagroda za I miejsce - 250 zł oraz za wybranie 5 nazw - 250 zł, łączna nagroda 500 zł

 

2 miejsce: kendzior98

nagroda za II miejsce - 200 zł oraz za wybranie 4 nazw - 200 zł, łączna nagroda 400 zł

 

3 miejsce: ex aequo

Dawid Dypolt

adek1996

za III miejsce - 100 zł oraz za wybranie po 2 nazwy - 100 zł, łączna wartość nagród 200 zł.

 

Towar z firmy Śmieszek pojawi się w naszych magazynach i w sklepie internetowym w środę 19.06.2013, zapraszamy wówczas zwycięzców na zakupy.

Zgodnie z regulaminem konkursu, wysyłka nagród na koszt sklepu Bigfun.

 

Gratulujemy zwycięzcom.

 

Pozdrawiamy

Bigfun team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców, pochwalcie się stuffem na forum jak już do was dotrze ;) Swoją drogą jestem ciekaw jakie nazwy zostały wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...