Skocz do zawartości

[glosal] Fajerwerki na sylwestra 2013/2014


glosal

Rekomendowane odpowiedzi

Ile planujesz wydać na stuff w tym roku ? ; )

To nie ten temat xdd to stuff glosala a nie mój. Wszystko jest niespodzianką a od 17 - 20 grudnia wejdzie troche filmów. Całość najprawdopowobniej pojawi się w okolicach 1 dnia świąt.

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie widze, że sie rozpisaliscie ale spoko :D dzieki za komentarze xD Co do kolejnej paczki to mianowicie czekam az w którymś ze sklepów pojawi sie jeden produkt a mianowicie: JR70 Stardust, chciałbym przetestować te rakietki :D A jeśli sie nie pojawi to najprawdopodobniej zamówienie bedzie z samych kostek a może jednej lub dwóch wiekszych :) No i do tego zakupy w jakimś markecie w grudniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat ponieważ pojawia się mała aktualizacja, tj. nagroda za konkurs + jakieś różnej maści petardy (ile to można strzelać fp3) :) Paczka była bardzo solidnie zapakowana, w środku wyłożona styropianem. Wielkie podziękowania dla sklepu TOP10 za wyrzutnię :) Nie będę się rozpisywał co dokładnie, wszystko macie na zdjęciu:

konkurs.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, przedstawiam w zasadzie cały zestaw(nie ma tylko kilku motylków na zdjęciu) na tego sylwestra :)/> nic już w tym roku nie dojdzie :)/>

 

Wartość to około 1300zł z przesyłkami :)/>

 

IMG_0174.JPG

IMG_0175.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że lubisz rakiety :D Ale o konkretnych kostkach też nie zapomniałeś. Bardzo ładnie to wszystko się prezentuje. Aż miło popatrzeć, że coraz więcej użytkowników wydaje spore sumy pieniędzy na swoje stuffy, ale wydaje je Z GŁOWĄ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@endriu123457 - A dokładnie to karabinki z EX2 i trochę z fp3 :)

 

@Fredek - Szelki dokładnie tych importerów których wymieniłeś :) liczę, że triplex mnie zaskoczy :)

 

@Bombaa - nie wymagam od tej kostki zbyt wiele ponieważ dostałem ją w gratisie, ale jak dla mnie ma dosyć ciekawe i mało spotykane efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...