Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2013/2014


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że masz dobry gust jak ja :P

Same bardzo dobre kosteczki, aż 3 samumy ( wygrałeś tego 1 czy dokupiłeś ? ;) )

Do tego grenlandia i finał murowany !

Tylko rozważ czy odpalac 3 samumy jednocześnie, bo ja tak odpalałem rok temu i myślę, że 2 sztuki wystarczyłoby spokojnie, bo kostka i tak narzuca dużą dynamike, a nie będzie widac za bardzo różnicy pomiędzy 2 a 3 sztukami ;)

Jedynie za dużo pierdół moim zdaniem i myślę, że ci tego trochę zostanie.

Generalnie zapowiada się świetny pokaz, nie zepsuj tego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Arturo :)' timestamp='1385895450' post='111418]

Widzę, że masz dobry gust jak ja :P/>

Same bardzo dobre kosteczki, aż 3 samumy ( wygrałeś tego 1 czy dokupiłeś ? ;)/> )

Do tego grenlandia i finał murowany ! :)/>

Tylko rozważ czy odpalac 3 samumy jednocześnie, bo ja tak odpalałem rok temu i myślę, że 2 sztuki wystarczyłoby spokojnie, bo i tak efekty nakładały się pomimo, że strzelone w fanie ;)/>

Jedynie trochę za dużo pierdół i myślę, że ci tego trochę zostanie.

Generalnie zapowiada się świetny pokaz, nie zepsuj tego ! :)/>

Jednego Samuma kupiłem w styczniu na TF, a dwa u vela. Muszę Ci się przyznać, że pomysł na finał ściągnąłem od Ciebie, ale gdy w styczniu zobaczyłem filmik z Twojego pokazu po prostu wgniotło mnie w fotel i postanowiłem, że muszę zrobić taką cracklingową rozpie***chę u siebie :D Chyba jednak zaryzykuję i odpalę 3 sztuki jednocześnie, do tego tak jak mówisz Grenia, 2x JW1020 i szeleczki. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Do pokazu muszę się solidnie przyłożyć, bo nie chcę aby wyszła z tego padaka. Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:xmas_w00t: :xmas_w00t: po prostu woooooooww , piękny Stuff , mam nadzieję że będziesz miał udany pokaz :xmas_biggrin: jeden z Najlepszych Stuffów w tym roku :fireworks: 12/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abuk - super zestaw, z pewnością sylwester będzie należał do niezapomnianych. Jak będziesz mieć już jakiś koncept pokazu z tych produktów, to koniecznie podziel się nim na forum, jestem bardzo ciekawy jaką masz wizję.

 

Apropo TXB400 - jest duża różnica pomiędzy dwoma, a trzema! Odpalałem niedawno 2 x TXB400 na pokazie i różnica pomiędzy 3 x TXB400 była zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekeuro - wynoszę na kilku takich oto płytach (sorry za jakość zdjęć, robiłem na szybko telefonem):

http://imageshack.us/photo/my-images/543/gwz4.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/23/fxi5.jpg/

Rok temu też wynosiłem na nich pokaz i spisały się bardzo dobrze.

 

velibrum - Mam nadzieję, że w przyszły weekend znajdę trochę czasu i przysiądę nad planem pokazu. Jak uda mi się wymyslić coś sensownego wstawię na forum do oceny ;)

 

MajsterD12 - Ten pokaz strzelam raczej bez muzyki. Nie chcę rzucać się od razu na głęboką wodę, będzie to dopiero pierwszy pokaz stworzony przeze mnie przy pomocy systemu. W wakacje szykuje mi się duża uroczystość rodzinna i wtedy właśnie mam zamiar spróbować zrobić coś pod muzykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abuk - Piękny stuff, jak będziesz miał już jakieś sugestie co do odpalania itp to podziel się na forum, wszyscy czekamy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester za 3 tygodnie, a ja mam pokaz w proszku. Nadeszła pora, aby to zmienić! Dziś miałem wolną chwilę i przysiadłem do planowania pokazu. Na szybko wymyśliłem coś takiego:

 

1. Macrocosmos III

2. Red Colorfull World + Blue Colorfull World

3. Pluton + Katmandu

4. Babel + Blue Curacao

5. Sweet Dream + Manilia

6. Amaretto + Guliwer

7. 3x Mars (FAN)

8. Splendid River

9. Indonezja + Sky Brocade

10. JW90

11. 10x Backyard Fun

12. 8x Red Peony + 8x Yellow Peony + 9x Yellow Purple Peony + JW31

13. Libia (na wyciszenie xd)

14. Song + Flower Crown

15. 3x Styx

16. Lena + TXC042

17. Brave Warrior + Fireball

18. Duszanbe

19. Festival Day + JW1000

20. 3x Samum (FAN)+ Grenlandia + 2x JW1020 + 10x szelka 2” Flower Wave

 

Mam do wsadzenia jeszcze TXB473 Miraż, lecz nie mam pojęcia, gdzie ją wpakować.

Co byście zmienili? Może macie swój pomysł, jakby to wszystko poukładać? Czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś postęp w przygotowaniach?

Karabinek zrobiony, płyty pod pokaz wyciągnięte z piwnicy i odkurzone, stojaki na ORy i 10 rur 2" zrobione, część czasów do kostek już ustalona i wklepana w system. Dzisiaj pobawię się jeszcze z czasami, a na po świętach zostawiam uzbrojenie kostek i umocowanie ich na płytach. Po południu dam foto karabinku i 3 szt. turbo torch od luxora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...