Skocz do zawartości

[MajsterD12] Projekty, Zakupy, Pokazy na rok 2013


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więc... :D/>/>

 

Z pokazu jestem zadowolony w 100% nie była potrzebna ani jedna rezerwa, pokaz został lekko opóźniony z przyczyn technicznych pilot od rf'a odmawiał współpracy w dalszym zasięgu około 100m.. :!/>/> Alek musiał zostać w strefie żeby kliknąć na pilocie "start" ja musiałem obsłużyć nagłośnienie. Widowisko bardzo podobało się widowni, podkład też przypadł do gustu :)/>/>

Finał to ściana ognia BC + crackling willow

 

 

Za tydz dam filmy, więc sami zobaczycie i ocenicie ;)/>/>

 

 

 

Foto ze strefy:

 

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/406781_424849057603432_159530706_n.jpg

 

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/625426_424849117603426_934250057_n.jpg

 

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/544227_424849484270056_1332772310_n.jpg

 

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/481712_424849557603382_752563409_n.jpg

 

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313826_424849590936712_1473019922_n.jpg

 

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/540897_424849737603364_1305040302_n.jpg

 

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313484_424849744270030_1698035588_n.jpg

 

- http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1890_10200701972373694_505188981_n.jpg !

 

 

EDIT: Mieliśmy kłopoty z kilkoma zapałami bo dosłownie się łamała otulina, ale dobrze że nie stało się tak z wszystkimi :|/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty robiłeś w swoich pierwszych pokazach sekwencje SS ?

 

Wiesz jak robiłem scenariusz dobierając czasy wszystko wydawało się być OK, gdy fps sprawdził u siebie to wychodziły spore różnice czasowe.. i wynikają jedynie ze słabego kompa.

 

w swoich pierwszych pokazach nie robiłem sekwencji bo nie miałem na czym

 

Mam ci wkleić tu wszystkie rozmowy z tobą które były i jak zachwalałeś sekwencje że będziesz robił... Nawet doradzałem ci w tym :)/>

a tu nagle nie robię sekwencji bo mam wolnego kompa. Nie wiem co ma piernik do wiatraka :)/> Bo od starego kompa to jeszcze nikt nie miał lagów czasowych :)/>

 

Daj tylko jeden prawdziwy powód dla którego nie robiłeś 1 sekwencji ss nawet składającej się z 3 strzałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież miałeś i masz kingdoma na którym można programować...

 

Jeśli były takie rozmowy to były to początkowe spekulacje, a powody takie jak wymieniłem wystarczy czytać ze zrozumieniem.

 

Urywam tą rozmowę na temat SS bo z niektórymi osobami można gadać bez końca i to do niczego nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) urywaj ale więcej mnie nie pytaj o zdanie i czy robić coś czy nie robić bo wiem że nie warto ci doradzać bo i tak zrobisz po swojemu.

 

 

 

Kingdoma nie mam już

 

mam teraz 4 systemy i pierwszy pokaz który będę teraz robił będzie w 100% oparty na ss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na film. I dalej podtrzymuję opinię, że Majster dobrze wykombinował.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się jarać jakie tu zostały użyte kalibry itp, ale po tych zapowiedziach spodziewałem się czego więcej... No sorki majster. Finał fajny, bo przecież leciały 4", poszło złoto, a chociażby JW1000 brak. Cap strzelił skromniej pod względem kalibrów, ale jego pokaz bardziej mnie podiarał, po 1 nie strzelał s firmą choć i tak ona była tylko formalnością więc tego nie ma co liczyć, ale strzelał samo NWP, systemu nie miał wypożyczonego, i co najważniejsze nie bał się strzelać, chodzi o sekwencje. Pokaz zapowiadany od roku a przecież cały pokaz strzelają kostki i salwy szelek, kilka OR i to wszystko. Jak napisał firek na sb "4" strzelić w powietrze potrafi każdy" i teraz ode mnie, ale sekwencji już nie :) Pewnie zaraz pojawią się hejty ludzi podiaranych na te 3" i 4", spoko :) Cap zrobił lepszy pokaz według mojej opinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się jarać jakie tu zostały użyte kalibry itp, ale po tych zapowiedziach spodziewałem się czego więcej... No sorki majster. Finał fajny, bo przecież leciały 4", poszło złoto, a chociażby JW1000 brak. Cap strzelił skromniej pod względem kalibrów, ale jego pokaz bardziej mnie podiarał, po 1 nie strzelał s firmą choć i tak ona była tylko formalnością więc tego nie ma co liczyć, ale strzelał samo NWP, systemu nie miał wypożyczonego, i co najważniejsze nie bał się strzelać, chodzi o sekwencje. Pokaz zapowiadany od roku a przecież cały pokaz strzelają kostki i salwy szelek, kilka OR i to wszystko. Jak napisał firek na sb "4" strzelić w powietrze potrafi każdy" i teraz ode mnie, ale sekwencji już nie :)/>/> Pewnie zaraz pojawią się hejty ludzi podiaranych na te 3" i 4", spoko :)/>/> Cap zrobił lepszy pokaz według mojej opinii :)/>/>

 

 

Czy ten temat jest do porównywania swoich pokazów ? Wydaje mi się że nie.

JW1000 to już jakiś standard że trzeba zawsze dawać na finał ? Wiesz każdy orze jak może. Spoko Twoja opinia na ten temat. A poza tym to cap miał budżet 4k a nie 2k...

 

Rozumiem że pokaz bez sekwencji SS to nie pokaz :unsure:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest do porównywania, ale po zapowiedziach byłem pewien że strzelisz lepiej od cap'a moim zdaniem tego nie zrobiłeś. Czy pokaz bez sekwencji to nie pokaz ? Oczywiście że to pokaz ale na takim sprzęcie za taką kasę po zapowiedziach, po pisaniu jakie to sekwencję będą... Opinie narzuca się sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster, no widze zaszalałeś :D Fajnie Ci to wyszło , miło mi że mogłem pomóc z muzą ;)

No i finał wgniata w ziemie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz budżet to 1,9k nie wiem co można by z tego jeszcze wyczarować... hehe zawsze się na początku pisze swoje marzenia a z czasem plan staje się bardziej realny ;)

Ja mam swoje zdanie a ten temat i uważam że nie można od razu wymagać od siebie zbyt wiele, powolutku konsekwentnie będę dochodził do profesjonalizmu. Trzeba oceniać siły na zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny dla oka pokaz, akurat na jakieś dożynki :D Chyba miałeś problem z synchronizacją muzyki w filmie bo widzę przesunięcie (muza spóźnia). Pała za brak statywu. Finał wzorowy tyle w temacie.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pokaz bez ss to nie pokaz?

odp.: W tym wypadku tak, mając wszelkie możliwości (system, teren rozległy i dostęp do SS chociażby 2") nie wykorzystałeś potencjału usprawiedliwiając się przy tym obawami o powodzenie sekwencji

To tak jak byś kupił sobie Lamborgini i jeździł nim max 50km/h bo byś się bał że na zakręcie Cię wyniesie i zarysujesz przy tym lakier.

 

Bez ryzyka nie ma zabawy. Tym bardziej że w tym wyadku ryzyko nie było obarczone żadnymi (!!!) konsekwencjami nie tak jak pokazy strzelane dla Klienta czy znajomego kiedy to jak faktycznie coś sie zrąbie to nie jest za przyjemnie.

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kiedy chcesz zaryzykować i zrobić sekwencję SS ? Jak będziesz strzelał dla siebie czy dla kogoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps, tak muza lekko zjechana... powodem był zepsuty pilot do RFa niemniej jednak na publiczność tego nie zauważyła :) a muza była nagrywana dodatkowym mikro, bo oryginalnie w kamerze Gopro jakość audio ma wiele do życzenia. Tak w ogóle to ja nie zajmowałem się filmowaniem, ja chciałem się skupić tylko i wyłącznie na oglądaniu :D

A finał wywarł na publiczności największe wrażenie, bardzo podobał się OR JW1020 + BC.

 

Fira, w tym przypadku to nawet gdybym planował sekwencje SS, 70% w ogóle by nie wypaliła, a wiesz dlaczego ?

bo zapały jakie miałem na pokazie to jedna wielka masakra ! pełno zapałów była nie do użytku, kabel po rozłożeniu a dokładniej otulina dosłownie się łamała... Więc jakoś się nie użalam nad brakiem sekwencji.

 

 

P.S

 

W pokazie użyłem tylko 1 modułu RF32B

 

 

 

 

EDIT. co do kolejnego pokazu to nie wiem, ale za 2mies będę chciał zrobić kolejny prywatny tylko budżet to pewnie jakieś 250zł i chyba strzele coś tylko z sekwencjami SS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, po prostu tak jak mówiłem chciałem najpierw zrobić pokaz bez SS, tylko mówię że gdybym planował pokaz z SS to by nie wypaliły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin chodzą słuchy, że zapały majstra były tak sparciałe, że się w rękach rwały. Zapasy chyba z czasów zsrr :D

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin chodzą słuchy, że zapały majstra były tak sparciałe, że się w rękach rwały. Zapasy chyba z czasów zsrr :D/>

 

fps

 

 

Dokładnie, Alek może to potwierdzić. Na filmie w 4:39 odpaliły tylko 3 SS ///, kolejna strona \\\ nie odpaliła właśnie z powodu zapałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz jak na początek świetny. Niewiele osób mogło strzelać materiałami pro. Finał niesamowity.

To, co mi przeszkadzało, to straszna "przepaść" między pojedynczymi ładunkami 30mm i szelkami 4". Wielka różnica między nimi jest i ja bym znalazł coś do jej zmiejszenia.

Synchronizacja dobra, nie ma przerw, muzyka pasuje, efekty dobre i różnorodne. Dobrze je dobrałeś. Być może faktycznie zabrakło sekwencji SS albo jeszcze kilku onerowów, ale mogę zrozumieć że nie chciałeś ryzykować.

Myślę, że publiczność była zadowolona. taki pokaz to już wysoka półka amatorskich.

Na koniec jeszcze pochwalę dokumentację. Mamy i sporo zdjęć, i film ze strefy, i całkiem niezłej jakości film pokazu, który obejmuje całe pole (szkoda, że się rusza).

Gratuluję i życzę powodzenia na kolejnych pokazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...