Skocz do zawartości

[luxis] Pierwszy w życiu stuff 2012/13


luxis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to jest mój pierwszy w życiu stuff. Kupowałem na szybko bez namysłu, ale mam nadzieję że wam się spodoba.

blv28gpqqy4a.jpg

itdiq65hd0ng.jpg

uimtsjjohj0h.jpg

a90ok3bwlf5x.jpg

ode9jcpkgrr2.jpg

Zakupy na bigfun'ie, dzisiaj jeszcze powinno dojść parę kostek, 2-3 sztuki. I na pewno cyrkoblitz, także w 270zł powinienem się zmieścić. Pozdrawiam i czekam na wasze opinię i sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że jest to mieszany stuff.
Zapraszam do mnie.

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/11038-ruzz-skromny-stuff-na-2013/page__p__99819#entry99819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wystrzeleniu całości mogę powiedzieć tylko jedno. Nie polecam zestawu HAV/04 - petardy ciche ponadto kiepski lont, który nie wiadomo kiedy się zapala. Wczoraj godzina 18 z minutami, podpalam jeden z wyrobów pirotechnicznych z zestawu (coś na wymiary k208). Położyłem ją na murku na wysokości moich ramion. Lont nie chciał początkowo się zapalić.. w końcu zaczął się żarzyć po czym zgasł(z moich ustaleń). Gdy odczekałem postanowiłem podpalić obok kolejną petardę, lecz nie zdążyłem.. wybuchła ta pierwsza.. przez pierwsze 5 sekund nie wiedziałem gdzie jestem, pisk w uszach, ogłuszenie totalne. Pierwsza myśl: co ja zrobiłem - nic nie słyszę.. Godzina po godzinie było coraz lepiej ze słuchem, ale na prawdę się wystraszyłem. Także nigdy więcej niemieckich wyrobów, ostrzegam was wszystkich, bo konsekwencje mogą być nieciekawe. Dopiero wtedy uświadomiłem sobie jakie fajerwerki mogą być niebezpieczne... Szczęście, że to nie FP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Tomi

Ze względu małych rozmiarów nie oczekiwałem zbyt wiele, ale się milę zaskoczyłem. Jedno do czego można się przyczepić to, to że nisko eksploduję, za całokształt 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem cały zestaw petard od kellera jako gratis. Niedosyć że słabe to jeszcze mają nieprzewidywalny lont więc rozumiem cię ja też się na nich zawiodłem.

A co do stuffu to dobry jak na pierwszy raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...