Skocz do zawartości

P7025 Cyrkoblitz


TomekNysa

Rekomendowane odpowiedzi

Być może w zestawie znajdziesz chociaż wątpie .

 

W zestawach Nigdy .

A na straganach jak najbardziej , prawdopodobnie będą już za tydzień piątek/sobota w którym ja na pewno coś kupię :) bynajmniej w zeszłym roku były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na straganie często sprzedają na sztuki np 1,50 za sztukę co jest wg mnie rozbojem w biały dzień

 

Takiej ceny się faktycznie nie spodziewałem ale zrobiłem już zamówienie a o cyrko zapomniałem i nie chcę płacić drugi raz za przesyłkę. W takim razie czy można je gdzieś kupić w pudełkach w normalniejszej cenie? (oczywiście oprócz internetu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej ceny się faktycznie nie spodziewałem ale zrobiłem już zamówienie a o cyrko zapomniałem i nie chcę płacić drugi raz za przesyłkę. W takim razie czy można je gdzieś kupić w pudełkach w normalniejszej cenie? (oczywiście oprócz internetu)

Możesz też popatrzeć w sklepach z pamiątkami. W moim mieście jest kilka takich sklepow i fajerwerki też tam można znaleźć i nie są to jakieś astronomiczne ceny. Np zestaw rakiet Big Whale 2 w internecie za 26 zł a ja kupiłem za 32zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na straganie w rynku widziałem cyrkoblize małe po 95 gr za sztukę....xD

 

Ale to i tak według mnie za dużo. Powinni sprzedawać je normalnie po 10szt. w pudełku a nie zdzierać kasę z ludzi sprzedając pojedynczo. ://>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Niestety ale po odpaleniu plnad jednej paczki stwierdzam że efekt zielono-czerwonej peoni znacznie się zmniejszył. Poza tym jak wczoraj odpalłem na równiutkim betonie to pierwsza wogóle nie poleciała i wybuchła na ziemi obsypując mnie i brata iskrami. Natomiast druga wznoisła się na jakieś 100cm i wybuchła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale po odpaleniu plnad jednej paczki stwierdzam że efekt zielono-czerwonej peoni znacznie się zmniejszył. Poza tym jak wczoraj odpalłem na równiutkim betonie to pierwsza wogóle nie poleciała i wybuchła na ziemi obsypując mnie i brata iskrami. Natomiast druga wznoisła się na jakieś 100cm i wybuchła.

 

No to masz jakieś felerne, bo moje startują do góry i ładnie wybuchają :) a mam 5 paczek z bf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je w zeszłym roku, z całej paczki może tylko jedna lub dwie sztuki były feralne. Tak czy owak mogę je smiało polecić :D

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Temat rozpocząłem w 2012 roku kiedy je pierwszy raz kupiłem i powiem szczerze, że od tamtej pory zawsze u mnie goszczą. Najlepsza zabawa przed 24 :xmas_w00t: W tym roku mam 8 paczek czyli 80 sztuk :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...