Skocz do zawartości

FP3 Widowmaker 3


Pirat_Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: FP3
Nazwa: Widowmaker 3
Cena: 10 zł (bombashop)
Zdjęcie: 69_0.jpg

Czy to jakaś nowa wersja FP3 ?

Edytowane przez mantis
Poprawłem nazwę tematu i nazwę artykuły w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku oceniasz czy petarda jest mocna czy nie? Lub porównujesz do innych? WOW naprawdę wiarygodne źródło! (chyba że testowałeś w realu to przepraszam)
A co do petardy: czym ona się niby różni od zwykłej fp3? Mi się wydaje jakby flara była trochę innego koloru, bardziej żółta? czy się mylę? Wiadomo ile sztuk w opakowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 sztuk w opakowaniu. Nie ma różnicy w huku jest taki sam jak oryginalna FP3 i 859. Niczym się nie różnią.

Testowałem je w tamtym tygodniu i żadnej różnicy nie widzę. Czekam na opinie dawolfa jeszcze bo też je zakupił.

Ja kupiłem po 6,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za 15 sztuk jest 10 zł i za 15 sztuk jest 6.50

cena różni się tym, że pierwszą masz ze sklepu internetowego a drugą z hurtowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a może ty Cooli jesteś sprzedawcą bo masz ze 40 paczek i zachwalasz je że walą jak stare FP3 aby je szybko opchnąć naiwniakom. Co jak co muszę się i tak sam przekonać samemu kupując tylko jedną paczkę i wypróbować petardę.


Tak, Cooli handluje fajerwerkami i to tymi najgorszymi jakościowo. Mówi, że są fajne, a tak na prawdę to chłam. Generalnie robi ludzi w jajo i zbija na tym kokosy. Słuszne spostrzeżenie.

A tak serio, z jakiego powodu ci przyszło to do głowy?

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farasz - FP3 NEW nie ma, ale są FP3 które są tak samo głośne bo to ten sam produkt. Co do tego, że JC05 (bo FP3 SMALL już nie ma) są dwa razy słabsze, to niestety nie masz racji. Mam kontakt z oby dwoma produktami i oba są godne polecenia - jeżeli ktoś chce mieć więcej zabawy to kupuje opakowanie JC05 (30 sztuk za 8.95), a jeżeli ktoś chce mieć nieco głośniejszy wybuch przy mniejszej ilości petard to kupuje FP3 (20 sztuk za 10,50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przyszło mi to do głowy bo ten gość Cooli ma ich aż 40 paczek- pewnie na sprzedaż.

teraz to nie wiadomo co kupować gdy nie ma FP3 new. Wiem jeszcze że Colour Salute są mocne jak FP3 ale ich nigdy nie widziałem na bazarkach ani w hurtowni u mnie w mieście. Są jedynie te drogie g-wna big srigery co walą jak pikolo i sztuka 4zł.

fp3 small lub jc05 należą do średnich petard w huku i są bardzo dużo słabsze od fp3 new a pisanie że są prawie identyczne jak FP3 new jest głupotą bo fp3 small są dwa razy słabsze od fp3 new.


Ale bajki opowiadacie.Jakim cudem może nie być FP3 jak ja je posiadam (tegoroczna partia).Są dostępne te same petardy od Jorge co w latach poprzednich, co najwyżej mają zmienione poligrafie.
Zaprezentowane petardy w tym temacie to te same FP3, które były dawniej, są tylko inaczej pakowane teraz.Ja nie widzę za bardzo różnicy w huku pomiędzy tymi petardami.
FP3 small to zaś osobny temat, są one opłacalne jak najbardziej, ale nigdy się nie zgodzę z opiniami że są porównywalne do ich większych braci.
Mnie pewnie też uznasz za handlarza, który chce Cię oszukać, ale to już twój problem.
Ps. W najbliższym czasie postaram się nagrać porównanie wszystkich tych petard i je zamieścić w tym temacie :xmas_biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a może ty Cooli jesteś sprzedawcą bo masz ze 40 paczek i zachwalasz je że walą jak stare FP3 aby je szybko opchnąć naiwniakom. Co jak co muszę się i tak sam przekonać samemu kupując tylko jedną paczkę i wypróbować petardę.



Chłopie o co ci chodzi bo nie wiem?

Przeszkadza ci, że kupiłem tyle tych FP3?

Jeśli tak to idź do sklepu i też sobie kup.

Po drugie nie jestem jandlarzem i po 3 taką informację dostałem w Jorgu że to są te same petardy tylko pakowane po 15 sztuk.

I po 4 nie sięj takich plotek bo te petardy wykorzystałem do zrobienia karabinka. Po to były kupione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem żadnej różnicy. To są te same petardy tylko te Windomaker FP3 mają ładniejszą grafikę na opakowaniu :xmas_w00t: Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku paczuszki są trzy sztabki po pięc petard. Na każdej ze sztabek znajduje się infomacja o wadze itd. Według mnie to są te same petardy, tyle, że ładnie zapakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i co z tymi Windowmaker 3 bo tu już Sylwester się zbliża: dajcie filmik i porównanie np: z jc05




Takie pakowanie jak w FP3WINDOMAKER jest b.wygodne. Po kieszeniach nie wala się po 15 petard luzem.



Jakie WINDOWMAKER ??!!!


/e: wiem, że spam ale musiałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak ten Widowmaker wogóle wygląda?? ja kupiłem dziś petardy FP3 Jorge i podobnie strzelają jak FP3 New a Widowmaker 3 to wielka niewiadoma.


Chłopie zaraz dostaniesz bana bo cierpliwość mi się już kończy. U góy ci napisali że Fp3 Widowmaker jest pakowany 3 sztabki po 5 sztuk czyli dla tych co nie umieją liczyć 15 sztuk petardy. Ty kupiłeś zwykłe FP3 Oryginalne.

Petarda Widowmaker różni się tylko tym że jest pakowana po 15 sztuk w paczce i strzelają tak samo. Ludzie nawet mówią że troszke lepiej.

Siejesz zament. I jak się nie uspokoisz to będzie ban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cooli ty masz te same FP3 od Jorga co ja mam. Tylko że ty masz w czarnych pudełkach pakowane po 3 sztabki po 5 sztuk a ja mam w dużym przezroczystym pakowane po 4 sztabki po 5 sztuk. W Jorge po prostu zrobili zamieszanie z tymi dużymi pudełkami a petardy są te same.



Ja mam i te i te i jeszcze 859 też mam

no więc jeśli są te same to po co siejesz zamęt ludziom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a skąd ja mogłem wcześniej wiedzieć że pozamieniali pudełka- dowiedziałem się tego dopiero godzinę temu że petardy w czarnym i białym pudełku są te same.



Bo wyżej ci ludzie i Ja pisali że to te same petardy tylko pakowane po 15 sztuk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...