Skocz do zawartości

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcie

FIREWORLD.PL

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
392 odpowiedzi w tym temacie

#1 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 16 listopad 2012 21:14

Dzisiaj, tj. 16.11.2012 r. miało miejsce otwarcie nowego sklepu internetowego FIRE WORLD.

Sklep jest dostępny pod adresem: fireworld.pl - zapraszam do odwiedzin.

Jest to mój osobisty projekt, który ma jedną misją: zadowolenie klienta. Mam nadzieję, że będzie się Wam w nim miło robiło zakupy :)

Wybrane produkty to the best of the best, więc śmiało można kupować i skomponować swój własny stuff. Mam nadzieję, że ceny są zadowalające.

Koszt wysyłek:
- przedpłata: 19.99 zł
- wysyłka za pobraniem: 24,99 zł

Towar jest nadawany tego samego, lub następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Dodatkowo w ramach pierwszej promocji, do każdego zamówienia pow. 150 zł dokładam TXB820 Yellow Peony.

Zapraszam!

#2 mantis

mantis

VIP

• Moderator
  • 1043 postów

Napisano 16 listopad 2012 22:03

To chyba ci słynni młodzi, dynamiczni z dużych miast xD

Gratulacje Veli. Chyba pierwszy raz zdarza się, żeby aktywny forumowicz założył przedsiębiorstwo. Podejrzewam, że to Twoja pierwsza firma. Rozwijasz się na coraz to większym polu i wkrótce będziesz pretendował na miano najbardziej rozpoznawalnego polskiego fachowca w dziedzinie pirotechniki widowiskowej.

Co do samego sklepu. Konkurencyjne ceny, sprawdzony asortyment, znani i lubiani importerzy, no i przede wszystkim bardzo czytelny layout stronki. Myślę, że to tylko kwestia czasu aż staniesz pośrodku najczęściej wybieranych sklepów internetowych. Biorąc pod uwagę, że jesteś codziennie na forum, masz funkcję admina, to myślę, że problemu z kontaktem nie będzie ;)

Powodzenia w interesach =)

#3 endriu123457

endriu123457

1.3G

• Moderator
  • 1960 postów

Napisano 16 listopad 2012 22:06

Gratuluje własnego sklepu + życzę dużego utargu xD. Mam nadzieje że powstanie nowy znakomity sklep normalnych cenach i promocjach.

Pozdrawiam endriu123457

#4 Arkadiusz_Wojtowicz

Arkadiusz_Wojtowicz

Show of Fireworks

• Użytkownik
  • 401 postów

Napisano 16 listopad 2012 22:13

Po zakupowach u vela musze stwierdzić, że podchodzi on do klientów bardzo profesjonalnie oraz towar ma w bardzo dobrych cenach.Mam nadzieje, że to nie ostatnie zakupy w tym sklepie internetowym i bardzo polecam wszystkim osobom, które jeszcze nie kupiły albo zamierzają kupić coś jeszcze w tym roku.

#5 Arturo

Arturo

Exclusive

• Użytkownik
  • 848 postów

Napisano 16 listopad 2012 22:24

Po zakupowach u vela musze stwierdzić, że podchodzi on do klientów bardzo profesjonalnie oraz towar ma w bardzo dobrych cenach.Mam nadzieje, że to nie ostatnie zakupy w tym sklepie internetowym i bardzo polecam wszystkim osobom, które jeszcze nie kupiły albo zamierzają kupić coś jeszcze w tym roku.

Co Ty człowieku za głupoty już gadasz?? sklep ledwo co ruszył a Ty już zrobiłeś tam zakupy i odebrałeś paczkę? takich "UDAWANYCH" klientów jak Ty za chwilę tu będzie ze 100

#6 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 16 listopad 2012 22:32

Arek nie robił zakupów przez internet, tylko zaopatrywał się bezpośrednio u mnie! Jakbyś nie zauważył, zarówno on, jak i ja jesteśmy z Lublina.

#7 piter2599

piter2599

Crackling

• Użytkownik
  • 810 postów

Napisano 17 listopad 2012 09:13

Ceny jak na razie przyzwoite. Utrzymania na rynku życzę ;)

#8 ponczo12496

ponczo12496

Exclusive

• Użytkownik
  • 772 postów

Napisano 17 listopad 2012 09:14

Hmm fajnie jak by była opcja bezpłatna dostawa na terenie Lublina :D A co do sklepu to powiem szczerze,że każdy produkt z listy moich zakupów znalazł się w tym sklepie. Wspaniale wyselekcjonowane produkty, z resztą ceny tak samo. Myślę, że ten sklep za klika miesięcy zyska miano jednego z najlepszych. Dlaczego ? Bo jest prowadzony przez człowieka z naszego otoczenia, który jak to się mówi jest w temacie. Powodzenia !!!

#9 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 17 listopad 2012 13:29

Ponczo - oczywiście w Lublinie dostawa za darmo ;)

Pozdrawiam!

#10 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 17 listopad 2012 17:54

Cieszę się, że tyle osób zapoznało się ze sklepem, mam nadzieję, że już swobodnie się poruszacie po menu.

Macie już jakieś upatrzone produkty? Mam nadzieję, że tak, bo o godz. 18.59 ruszamy z pierwszą mega-promocją!

Sklep do tej godziny zostaje wyłączony, a już za godzinkę wracamy z pierwszą promo!

#11 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 17 listopad 2012 19:03

Zgodnie z obietnicą, startujemy z pierwszą mega-promocją. Jest to ukłon w stronę wszystkich pasjonatów, czekających na okazję, by w końcu coś kupić po NORMALNYCH cenach.

Dołączona grafika

Ceny zostały oficjalnie zmasakrowane. NAJTANIEJ W CAŁYM POLSKIM INTERNECIE, zapraszam :)

Promo trwa do wyczerpania zapasów, lub do odwołania.

#12 fifa127

fifa127

Super Show

• Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 17 listopad 2012 21:50

Nie wierzę, chyba powstał najlepszy sklep z fajerwerkami w internecie. Jeśli ceny takie pozostaną to łohoho :) Dwie rady: w przyszłości więcej fajerwerków(na pewno o tym już myślicie), nie wiem jak wam ale mi osobiście logo się nie podoba "takie dziecinne" ale naprawdę jestem pełen podziwu. Zresztą sklep dopiero co otwarty, jeszcze jest dopracowywany w praktyce. Wielki + :)

#13 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 17 listopad 2012 22:34

Fifa, dzięki za uwagi. Zmiana layoutu strony z pewnością nastąpi, jednakże nie w najbliższym czasie.

Ceny prezentowane podczas MASAKRY CENOWEJ nie są regularnymi cenami i obowiązują jedynie w czasie trwania promocji, później przyjdzie kolej na inne promocje, jednakże MASAKRA CENOWA to ceny, które są najniższe z możliwych... tak więc zapraszam do zakupów ;)

#14 domin839

domin839

Exclusive

• Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 17 listopad 2012 22:38

Strona chyba jedna z lepszych w internecie ! Czytelna i ładna. Ceny świetne, poszczególnych artykułów wręcz znakomite. Pytanie. Jaki czas promocji jest przewidywalny ? Bo mam zamiar zrobić zamówienie lecz po zakupach na tą chwilę jestem spłukany zresztą sam dobrze o tym wiesz ;) A chciałbym się załapać na promocję.

#15 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 17 listopad 2012 22:47

Będą chętni na kupowanie - będą promocje.

Nie będzie chętnych - nie będzie promocji i będą normalne ceny.

Dokładne ramy czasowe jeszcze nie są ustalone, wszystko zależy od popytu.

#16 Marcin_Pce

Marcin_Pce

Super Show

• Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 17 listopad 2012 22:50

Mam taka dla Ciebie propozycje. Zrob taki dzial ''Stefa Kibica''lub cos w tym stylu. Umiesc tam stroboskopy, flashe, petardy fp3small, jakies swiece dymne jak bedziesz mial, jakies flary czy cos :) Przebijasz o ponad 100% na niektorych produktach ultrasshopy itd.

Chcialem na pw ale jakis blad mi wyskakuje...

#17 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Weteran
  • 2850 postów

Napisano 17 listopad 2012 22:53

Dzięki za propozycję, jak tylko asortyment się poszerzy, to z pewnością coś takiego się zorganizuje ;)

#18 dDamixon

dDamixon

Thunder Rain

• Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 18 listopad 2012 09:51

Wgl. w tym roku bedzie jeszcze coś nowego na sttronie, czy tylko to co jest ??

#19 Bilon3

Bilon3

Super Show

• Użytkownik
  • 318 postów

Napisano 18 listopad 2012 10:32

Lada dzień i robię spore zakupy :D Super sklep !

#20 rademenes95

rademenes95

Thunder Rain

• Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 18 listopad 2012 11:12

Co to strefy kibica to możesz tam dodać takie produkty jak stroboskopy TXF441, oczywiście fp3, smalle , świece dymne to PM-1052 od SP , a co do flar/rac to dobrym pomysłem byłoby wrzucenie tam morskich rac z prawdziwego zdarzenia czyli takie http://i40.tinypic.com/2588dp3.jpg . Wtedy jakbyś miał konkurencyjne ceny to na pewno znalazłoby się sporo klientów pośród kibiców, sklepy takie jak ultrasshop.com , mają to w asortymencie, ale co z tego skoro tam tylko kupisz tanio race , a fp3 masz już po 16zł nie mówiąc już o cenie stroboskopów .A u Ciebie by można było dostać i to piro i fajerwerki w dobrych cenach .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych