Skocz do zawartości

Konkurs - II edycja - Na najlepszy karabinek! UDOKUMENTOWANIE PRAC


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,


W tym temacie możecie dodawać swoje zdjęcia/filmy karabinków podczas tworzenia i w trakcie odpalenia. Przypominam także że każdy musi wstawić przynajmniej jedno zdjęcie przedstawiające karabinek podczas tworzenia.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTo nie kompletny karabinek czytajcie opis na youtube oraz tutaj:


http://img826.images...25/sam4527y.jpg

http://www.youtube.c...jQ&feature=plcp

karabinek na konkurs , składający się z Petard Ko203 , Ex1 , lontu 10cm/s i 1cm/s długość , 5,72m , w grudniu dojdą jeszcze FP3 New , La bomba ( Panty) FP3 Small , ew P2000 + Ko201 , ko202

http://imageshack.us/photo/my-images/528/sam4745x.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie działacie coś? 0 jakichkolwiek informacji, relacji czegokolwiek. Mam się spodziewać, że będzie jak rok temu? Po wielkich zapisach, widziałem z 5 karabinków. I tylko nie lamentujcie, że nie macie towaru, widząc konkurencje nie chce wam się działać itp. Jaki poziom był w roku ubiegłym widzieliście i zapewne z każdym kolejnym poziom będzie wzrastał. Wstawiać foty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o regulaminie, który mówi, z emusi być min. 1 zdjęcie z procesu wytwarzania karabinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jutro wieczorkiem wstawię fotki, jeszcze nie całego bo będzie na razie 420szt fp3s w sobotę zrobię całość i odpalę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam4757q.jpg

sam4758y.jpg

sam4759.jpg

Pierwszy post to tak dla zachęty miał być ale jak tak to przedstawiam powyżej wszystkie łączenia tegoroczne . Biorę udział tylko dla zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępnie napisze, że w planie nie było żeby sznurek się przepalił ale jednak ://> no ale szczęście mi dopisało i odpaliło prawie wszystko oprócz 31 FP3 i około 41 pikolaków - tyle naliczyłem. Początek to takie rozwinięcie a potem do akcji wkroczyły fp3s które zrobiły miazgę w takiej ilości, potem FP3N 90szt i finał BD :D/>
Podsumowując chyba jest to największy karabinek na forum jak na razie...





FILM:




:fireworks:/> :fireworks:/> :fireworks:/> :fireworks:/> :fireworks:/>




Aha napiszę tu o FP3 gdzie kilka sztuk latały jak cyrko z identycznym dźwiękiem, hmm może to jakaś wada była ? Edytowane przez Cooli
link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni uczestnicy konkursu,

Wyników nie ma bo nie ma co oceniać, jak na razie są 3 filmy do oceny... xmas_sad.gif/>
Czekamy na więcej do końca tygodnia po tym zostaną wyłonieni laureaci z tych prac które są udokumentowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój karabinek, film troche przycięty na początku bo za późno zorientowałem sie że telefon mi nie kręcił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na więcej prac ... Panowie pobudka
Widzę już jednego faworyta :xmas_happy:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstwiam film, który jest porażką. Lont 10cm/s + odstepy jakie przyjąłem spisał się pod względem nierozsadzania petard przez petardy, ale przez to było wolno i nudno. Udokumentowanie:

 

Edytowane przez Cooli
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...