Skocz do zawartości

wlepki z logiem strony!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Mozna. Trzeba tylko priva wyslac.


Kamil to Ty żyjesz? Sorki za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać :D

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Do kogo konkretnie trzeba napisać żeby vlepki otrzymać? Trzeba płacić coś za to? Bo bym w szkole porozwieszał i na mieście.
Jeżeli popełniłem jakiś błąd to przepraszam, jestem nowy. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem czasu Kamila sprawami vlepek zajmuje się ja.
Zostało ich kolo 100, mogę rozesłać.
Ceny dla uzytkownikow:
15 sztuk 5zl
50 sztuk 15zl
W przypadku chęci zakupu ilości niepodzielnej przez te sumy lub większej od 50 ceny indywidualne.
Wysyłka:
List zwykły 4,00zl
List priorytetowy 5,50zl
List polecony 7,00zl
List polecony priorytetowy 9,00zl
UWAGA: listy zwykle nie są rejestrowane i za wszelkie zagubienia czy opóźnienia z winy poczty nie odpowiadam.
Płatność z góry przez wpłatę na konto, dla ułatwienia mogę wystawić aukcje na allegro i wtedy płatność również przez PayU.
Zamówienia, pytania etc. przez PW.
Należy podać swoje dane do wysyłki, metodę wysyłki i liczbę sztuk.
W odpowiedzi podam dane do przelewu lub link do allegro (na życzenie)
Pozdrawiam

vy4cow.jpg
fnrbs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No do mnie też już doszły :)
W idealnym stanie, fakt faktem że koperta 20x większa od vlepki ale to jedyny minus :D

Jak ktoś jeszcze nie kupił niech kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnie osoby otrzymały przesyłki, więcej vlepek na sprzedaż nie ma, więc ogłaszam zakończenie sprzedaży!
Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup, reklamując przy okazji nasze forum.
Jeżeli ktoś z administracji znajdzie czas, być może na wiosnę pojawią się inne gadżety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnie osoby otrzymały przesyłki, więcej vlepek na sprzedaż nie ma, więc ogłaszam zakończenie sprzedaży!
Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup, reklamując przy okazji nasze forum.
Jeżeli ktoś z administracji znajdzie czas, być może na wiosnę pojawią się inne gadżety.


Myślę, że może by ruszyć temat odnośnie smyczy, koszulek oraz czapeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Koszulki, czapki - super sprawa.

Czy byliby jacyś chętni na takowe gadżety?

Potrzebne są projekty... na to tez przydaliby się chętni! No i twórczy i kreatywni ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś pisałem, koszulki w dobrej jakości można mieć już za 30-40zł. Pomysł warty realizacji, wystarczą chęci i trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już gdzieś pisałem, koszulki w dobrej jakości można mieć już za 30-40zł. Pomysł warty realizacji, wystarczą chęci i trochę czasu.


Koszulki nie wypalą.

Temat kubków ruszyłem ale wycofuję się z realizacji bo temat już ujrzał światło dzienne a miało się to inaczej odbyć. Wszyscy na forum mówią fajnie ok są chętni a jak przyjdzie co do czego to nie ma chętnych aby zapłacić za zamówiony gadżet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...