Skocz do zawartości

wlepki z logiem strony!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich stałych bywalców no i tych mniej stałych(choc tych teraz mniej...)
Jes mozliwosc otrzymania ok.15 wlepek(naklejek)takich:
wlepka.jpg
6cm x 5cm

Wszystkich chetnych na taki bajer prosze aby zapisywali sie w tym temacie i wysyłanie adresu wysyłki nakelejek na PW.

Niestety niedostana wszyscy chyba ze niezglosi sie az taka duza ilosc osob.
Gdy bedzie Was sporo to niestety bede musiał losowac, ale neiiwem jeszcze jaka ilosc przeznacze na to, wiec z zalozenia kazdy moze dostac...

Zycze powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie ja tez poprosze :mrgreen: ile za to bulimy?

ja place za wysylke naklejek...

choc zawsze przyjmuje kase na zaplacenie za serwery i domene...

Ja też bym prosił :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejki poleca do:
Damian
mantis
witus
Nostra
mpiwowski
velibrum
kubanczyk93
marcin1197
jano - podaj jeszcze Imie i Nazwisko na PW


Inne oosby niepodaly mi danych na PW wiec doszedlem do wnioku ze niechca ich otrzymac.

Zostana ona zapewne wyslane w poniedzialek, ostatecznie we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakleje idealne for me!
---------------------------
dzięki wielkie Admin ! :mrgreen: super one są!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy teraz w szkołach nie uczą czytania ze zrozumieniem?

Rozumiem, jedna osoba mogła się pomylić, ale reszta przeczytała jej post i od razu zaczęła pisać... czy Wapster gdziekolwiek napisał ostatnimi czasy, że ma w planach ponowne zamówienie z naklejkami? Nigdzie tego nie ma, więc nie rozumiem o co prosicie. Licznik z postami chcemy powiększyć? Hm, moderatorzy, administratorzy zawsze mogą zwiększyć licznik ostrzeżeń... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Felix1
a może ktoś skana wrzucić z nią bo nawet nie wiemy jak one wyglądają ;) albo zdjęcie jakieś


Ale ty głupi jesteś

Wysłany: 2007-03-05, 18:46 wlepki z logiem strony!!!


JUŻ NIE AKTUALNE!!!

Powinniście zamykać stare tematy bo niektórzy czytania się w szkole nie uczyli i w dodatku mają oczy w d*pie i nie widzą że temat stary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś skana wrzucić z nią bo nawet nie wiemy jak one wyglądają ;) albo zdjęcie jakieś


Ale ty głupi jesteś

Wysłany: 2007-03-05, 18:46 wlepki z logiem strony!!!


JUŻ NIE AKTUALNE!!!

Powinniście zamykać stare tematy bo niektórzy czytania się w szkole nie uczyli i w dodatku mają oczy w d*pie i nie widzą że temat stary


Co bo chce zobaczyć co to to jestem głupi? Twoje komentarze są właśnie głupie -.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Mar3kkk To ju się robi zmieszne czytać nie umiesz Ale dobra powiem ci dla świetego spokoju widzisz w banerze na górze forum taki znaczek z napisaem fireworks to właśnie jest to :lol: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak kameleon tak tak podlizuj sie felixowi, i co ze chciał zobaczyc? JEgo sprawa i nie powinniscie obrazac go z tego powodu, bo to swiadczy o waszym niedorozwinieciu, i sami nie umiecie czytac, bo w regulaminie jest napisane, żeby nie obrazac userow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...