Skocz do zawartości

Konkurs - II edycja - Na najlepszy karabinek!


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi


Tyle użytkowników petard a jedna opinia które lepsze? Nie lećcie w kulki tylko doradźcie co lepiej kupić. No chyba że milczycie bo boicie się konkurencji :)


Szczerze powiem, że po zeszłorocznych zabawach ze smallami i 859 stwierdzam, że różnicy między nimi nie ma. Testowałem w różnych miejscach i efekt jest ten sam. Żeby wykluczyć efekt sugesti strzelał mój brat, a ja próbowałem stwierdzić która to. To samo tyczy się P2000 z Maxsema.


" Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu "


Uuuuu....widzę, że poziom konkursu się podnosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy jakich użyje :
Karabinek 100strzałowy jorge
Karabinek 200strzałowy jorge
600 x Picollo
100 x Korsarz(200) 2-strzałowy
100 x Korsarz(300) 3-strzałowy
100 x Korsarz(400) 4-strzałowy
200 x Explosive I
20 x Żuki
20 x Piratka
30 x FP3 Small
30 x FP3 New

Lont 1 lub 10cm /s nie wiem jeszcze.

Razem 2100 strzałów :D

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja użyję:

  • 1000 x triple bang
  • 500 x magnum
  • 200 x FP3 NEW oryginalne
  • 120 x utajnione
  • 60 x utajnione
  • 1 x utajnione


:D

dodam że nie biorę udziału w konkursie dla nagrody a jedynie dla zabawy :) więc proszę nie brać mnie jako konkurencji bo zrzekam się jakielkolwiek nagrody i możliwości jej uzyskania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worek petard z TF doszedł, polecam naprawde bo jest wielki

jest w nim ponad 60x K0204 i reszta K0203 minimum 900(nie chciało mi sie liczyc) oraz 2x piratka II z maxsema,tp2 i żuk ;)

fota
rxWtK.jpg


to w takim razie mój asortyment na karabinek:

38x JC01s
20x JC05
worek petard
100x double bangs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś ale 60/70% użyję na karabinek:

Ko201 , 4paczki
5 paczek ko202S
Worek Petard z TF
EX1 Explosive I : 15 paczek
100szt Ko203 ( Jorge )
La bomba BP0038P 20szt
Jc05 2 paczki 60szt
Nowe FP3 New ( Jorge )
2x P2000
1x 859
20szt Jaja Dinozaura FP1
P1204 12szt
Big corsair Jc04 ( jorge ) 12szt
10 Karabinków 90Sh ( Triplex )
Lont 10cm/s , 1cm/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój arsenał:

210 FP3small
60FP3N
40szt FP1
10 paczek EX1
10 paczek piccolo

Będzie sporo łączenia, ciekaw jestem kto zrobi większy karabinek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko za 100 punkcików. Jeśli posiadam stały rabat w sklepie TF i zdarzyło by się tak abym wygrał konkurs to czy 20% rabatu z konkursu połączy mi się z moim istniejącym rabatem stałym? :)

Odpowiedź zmobilizuje mnie bardziej do wzięcia udziału w konkursie :) Bo jest o co walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku gdy Klient będzie miał już przyznany stały, indywidualny rabat to rabat związany z zajęciem I lub II miejsca w konkursie zostanie naliczony od cen ze sklepu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

" Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem woreczek, dziękuje. Naprawdę spory. Na dwa worki które dostałem ( 2 za petardy ) Znalazłem 59 tych większych grubszych petard :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informujemy że pula petard na worki do konkursu została wyczerpana. Bardzo nam miło że część z uczestników zdecydowała się wykorzystać tę szansę.



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oficjalnie zgłaszam swój akces

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra oficjalnie zgłaszam swój akces

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"



Ja również wycofuję swój akces tylko z braku czasu. Udało się zrobić karabinek z 200 fp3 i 5 karabinków Jorga ale nie będzie on brał udziału. Wystrzeli się w wolnej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu



Jednocześnie pragnę poinformować że nie chcę jakiejkolwiek gratyfikacji w przypadku gdy zajmę miejsce które jest nagradzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...